Rallijā "Kurzeme 2009" uzvar Ivars Vasaraudzis, sacensību laikā nolauž slaveno ķirsīti

Ar Ivara Vasaraudža ekipāžas uzvaru noslēdzās rallijs "Kurzeme 2009". Tajā spraigu momentu netrūka, jo tika nolauzts gan slavenais ķirsītis, gan ritēja spraiga cīņa par godalgotajām vietām. Protams, netrūka arī lietus.

I. Vasaraudzis absolūtajā kopvērtējumā savu tuvāko sekotāju igauni Georgu Grosu apsteidza par 36 sekundēm. Trešajā vietā ierindojās Jāņa Vorobjova ekipāža, kas no I. Vasaraudža atpalika par aptuveni minūti. Liepājnieks Mārtiņš Būčiņš ierindojās estajā vietā. N4 klasē viņam tika ceturtā vieta.

Priekšlaicīgi savu piekto Latvijas čempiona tituilu izcīnīja Aivis Egle, kurš N4 klasē finišēja trešajā vietā, palaizōt priekšā netikai J. Vorobjovu, bet arī Māri Neikšānu.

Zināmu atpazīstamību rallijā "Kurzeme 2009" ieguvusi rallijsprinta ekipāža Nr.139 - Venta Bičuļa/Agra Roskoša vadītais auto Vecpils ātrumposmā nolauzis leģendāru koku, kurš aug trases ārmalā un rallija aprindās tiek dēvēts vienkārši par ķirsīti. Līdz šim vairāku gadu desmitu garumā no trases izlidojušie auto to veiksmīgi apbraukuši pa vienu vai otru pusi, taču nu izrādījās, ka šis kokam bija pēdējais rallijs, stāsta rallija preses centra pārstāvis Ingars Tenis. Video skatīt šeit .

Kā atzīmēja rallija direktors Uldis Hmieļevskis, kokam vēl šogad bijusi laba raža un solījās tā vietā iestādīt jaunu. "Lai to arī turpmāk varētu saukt par Ķirsīša līkumu, būs jāstāda jauns koks. Citādi jau tas vairs arī nebūs īsts Vecpils dops," smaidot solīja Hmieļevskis.

Portāls piedāvā bildes no Vecpils un Krogzemju ātrumposma.

Pievieno komentāru

Sports