Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rallija balvu fonds būs 10 000 eiro

Rally Liepāja - Ventspils dalībnieki bez sportiskā azarta iegūst arī finansiālo motivāciju. AS Ventbunkers papildu intrigas nodrošināšanai atvēlējusi 10 000 eiro lielu balvu fondu, kas tiks sadalīts starp ātrākajiem un atraktīvākajiem rallija dalībniekiem.

Lielākā naudas balva 3 000 eiro apmērā tiks piešķirta ātrākajai pilnpiedziņas ekipāžai, kas FIA Eiropas Rallija čempionāta (ERČ) ieskaitē ieņems pirmo vietu. Savukārt ātrākā FIA Eiropas Rallija čempionāta ekipāža ar 2WD automašīnu saņems 2 000 eiro lielu naudas balvu. Atsevišķas naudas balvas paredzētas arī Latvijas Rallija čempionāta dalībniekiem - ātrākā pilnpiedziņas un ātrākā 2WD ekipāža katra saņems eiro 2 000 lielu naudas balvu. Pie īpaša apbalvojuma tiks arī ekipāža, kura, iespējams, par uzvaru Rally Liepāja-Ventspils nemaz necīnīsies, tomēr ar savu braukšanas stilu spēs izpelnīties nedalītas līdzjutēju simpātijas - 1000 eiro balvu saņems ekipāža, kura Rally Liepāja-Ventspils pēdējā pilsētas ātrumposma "Ventspils Kalns" tramplīnā izpelnīsies skaļākās skatītāju ovācijas.

"AS Ventbunkers ar lielu atzinību vērtē, ka pirmo reizi Latvijā notiks šāds augstas klases rallijs, kas sniegs izdevību Latvijas vadošajiem un uzņēmīgajiem autobraucējiem plecu pie pleca spēkoties ar Eiropas ātrākajie sportistiem, tādējādi pilnveidoties un neapstāties izaugsmē. Savukārt līdzjutējiem Rally Liepāja-Ventspils ļaus just līdzi gan saviem iecienītākajiem braucējiem, gan iepazīt jaunus, piedzīvojot interesantus un spraigus momentus vērojot sacensības. Turklāt, ar rallija norisi, Latvijas vārds izskanēs daudzviet Eiropā un tā pievienosies ierastajām rallija norises lielvalstīm kā Monako, Somija, Francija. Tā ir lieliska iespēja parādīt neizmantotās Latvijas iespējas un uzņēmīgu organizatoru nesavtīgo ieguldījumu FIA Eiropas Rallija čempionāta posma Latvijā veiksmīgā norisē, lai visiem sarīkotu neaizmirstamus brīžus," stāsta rallija sponsora AS Ventbunkers pārstāvis.

"Šis ir patīkams stimuls visiem braucējiem – gan tiem, kas jau ir pieteikušies, gan tiem, kas vēl nav pieņēmuši lēmumu par dalību Rally Liepāja-Ventspils. Kamēr pirmajiem tas liks vēlreiz pārdomāt savu gatavošanās plānu un,varbūt, sacensībām gatavoties vēl nopietnāk, tikmēr citiem tas varētu būt labs pamudinājums pieteikties. Šādas naudas balvas ir lielisks atbalsts gan ārvalstu, gan vietējiem sportistiem," AS Ventbunkers sarūpēto balvu fondu vērtē Rally Liepāja-Ventspils rīkotājs Raimonds Strokšs.

Atgādināsim, ka FIA Eiropas Rallija čempionāta otrais posms Rally Liepāja-Ventspils norisināsies no 1. līdz 3. februārim.

Sniegotajos Kurzemes ceļos, gan viesu, gan pašmāju autosportistiem trīs rallija dienu laikā būs jāveic 15 ātrumposmi 240 kilometru garumā.

AS Ventbunkers ir viens no vadošiem naftas produktu pārkraušanas termināliem Ventspils ostā, ar kopējo pārkraušanas jaudu 7 milj. tonnu gadā. AS Ventbunkers piederošās notekūdeņu attīrīšanas iekārtās tiek pieņemti un attīrīti kuģu balasta ūdeņi, kā arī rūpnieciskie notekūdeņi. AS Ventbunkers ir ne tikai sarūpēji naudas balvas, bet ir arī viens no Rally Liepāja-Ventspils sponsoriem.

Jānis Unbedahts
RA Motosport
Preses sekretārs

Pievieno komentāru

Sports