Ralfa Sirmača ekipāža atsauc dalību no "Rally Liepāja"

Jau šajā nedēļas nogalē, no 6. līdz 8. oktobrim Liepāja un tās apkārtnē varēs vērot Eiropas Rallija čempionāta (ERC) noslēdzošo posmu “Rally Liepāja”. Uz šo ralliju savu dalību bija pieteikuši arī aizvadītā gada Rally Liepāja uzvarētāji un 2016. gada ERC sezonas bronzas medaļas ieguvēji Ralfs Sirmacis / Artūrs Šimins.

Vairākkārtējais Latvijas rallija čempions Ralfs Sirmacis oficiālajā rallija preses konferecē sniedza komentārus, ka uz Liepāju dosies pēc uzvaras. Taču šodien, 04.oktobrī ekipāža ir atsaukusi dalību no rallija, informē Sports Racing Technologies koordinatore Diāna Nagle.

“Šo tik sarežģīto lēmumu pieņēmām kopā kā ekipāža gan ar ģenerālsponsoru, gan mūsu menedžeriem no Somijas V&V Sport Management. Atskatoties uz aizvadīto sezonu, esam strādājuši pie nākamā soļa mūsu karjeras attīstībā un ieturējuši pauzi no dalības sacensībās lielāka mērķa labad,” komentē A.Šimins.

“Nepiedalīties mājas sacensībās ir šī gada grūtākais lēmums, taču, skatoties uz nākošo sezonu, tas mums šķiet vispareizākais. Finanses, kuras bija paredzētas “Rally Liepāja”, novirzīsim nopietnam treniņu procesam, lai mūsu fani, sponsori un ģimenes varētu vērot mūsu startu WRC2 (Pasaules Rallija čempionātā). Taču mēs viennozīmīgi vēlamies izteikt pateicību visai SRT komandai, sponsoriem, ģimenēm un atbalstītājiem, kas mums ir ticējuši un joprojām tur par mums īkšķus jebkurās situācijās,” pabeidz A.Šimins.

R.Sirmacis: “Tas bija grūts lēmums, tāpēc līdz pat pēdējam brīdim tika pārdomāti vairāki rīcības plāni. Diemžēl, lai arī cik smagi tas būtu, kādreiz nākas no kaut kā atteikties, lai nākotnē varētu sasniegt vēl vairāk. Taču vēlu veiksmi visiem sportistiem! “Rally Liepāja” noteikti nav vieglas sacensības, tāpēc sportistiem būs vajadzīga izturība un arī meisterība, lai veiksmīgi sasniegtu finišu.”

Sports Racing Technologies vadītājs Ģirts Krūzmanis: “Šādu ekipāžas soli komanda nebija gaidījusi, jāatzīst, tas man bija nepatīkams lēmums. Bijām ieguldījuši nopietnu darbu, mašīna ir sagatavota startam augstākajā līmenī, sagaidījām jaunas, skaistas uzvaras. Taču respektēju ekipāžas izvēli, jo, protams, saprotu, ka dažkārt nākas pieņemt grūtus lēmumus augstāku mērķu vārdā, un vēlu puišiem veiksmi iecerētā īstenošanā. Lai vai kā, nedēļas nogalē sagaidām aizraujošas sacensības un veltīsim visus savus spēkus un resursus Nikolaja un Olivera startam! Tiekamies Liepājā!”

 Jau zināms, ka piektdien, 6.oktobrī, Liepājā tiks dots starts noslēdzošajam Eiropas Rallija čempionāta posmam “Rally Liepāja”, kurā kopumā savu dalību pieteikušas vairāk kā 50 ekipāžas.

Pievieno komentāru

Sports