Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rajonā par pussimtu velosipēdistu vairāk, rīt tiesības mēģinās iegūt vaiņodnieki

Vakar, 21.aprīlī, Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Liepājas rajona nodaļa Aizputē organizēja Liepājas rajona Skolēnu Jaunrades centrā (SJC) izbraukuma eksāmenu velosipēdu vadītājiem, kura laikā skolēniem bija iespēja kārtot eksāmenu un iegūt savu pirmo vadītāja apliecību – velosipēda vadītāja apliecību.

CSDD Liepājas rajona nodaļas priešnieka vietnieks Arnis Jekste informē, ka šo iespēju izmantoja Aizputes vidusskolēni, Dzērves, Kalvenes un Apriķu pamatskolas audzēkņi.

Velosipēda vadītāja eksāmenu kārtoja pavisam 90 pretendenti, velosipēda vadītāja apliecību ieguva 48 jauni velosipēdisti, kuri sekmīgi nokārtoja šo eksāmenu.

Šajā CSDD organizētajā izbraukuma velo eksāmenu pasākumā sekmība bija 53 procenti – tas ir nedaudz labāks rādītājs kā pērn Aizputē organizētajā velosipēdu vadītāju izbraukuma eksāmenā.

Interesi par velosipēdu vadītāja apliecību iegūšanas kārtību ir izrādījusi arī Liepājas Raiņa 6. vidusskola.

Rīt, 22.aprīlī, ap pulksten 13.30 izbraukuma velo eksāmeni notiks Vaiņodes internātpamatskolā.

Pievieno komentāru

Sports