Rajona basketbola meistarsacīkstēs uzvar Grobiņas pagasts, Dunika, Kalvene, Bunka un "Vērgale 2" 2

Liepājas rajona basketbola meistarsacīkstēs trešdien, 14. janvārī, tika aizvadītas piecas spēles vīriešiem trešajā līgā un viens mačs otrajā līgā. Bez sava centra spēlētāju uz vismaz nedēļu palikusi Grobiņas pagasta komanda.

Vienīgajā otrās līgas mačā "Vērgales 2" basketbolisti savā laukumā ar 68:46 uzvarēja kalētniekus, stāsta Kalētu sporta metodiķis Ģirts Ločmelis. Viņš norāda, ka kalētniekiem spēle gājusi kā pa viļņiem. Slikti padevusies pirmā un ceturtā ceturtdaļa, otrā un  trešā ceturtdaļa aizritējusi līdzīgā cīņā.

Trešajā līgā Durbē pie divām uzvarām tika Kalvene, ziņo meistarsacīkšu galvenais tiesnesis Andris Malkevičs. Kalvenieki ar 47:41 uzvarēja Bunku un ar 50:36 pārspēja Vaiņodes vidusskolu. Bunkas un Vaiņodes vidusskolas mačā ar 58:49 uzvarēja buncenieki.

Aizputes pagasts savā laukumā ar 57:83 zaudēja Dunikai. Savukārt Grobiņas pagasts Grobiņā pārspēja Embūti. Grobiņas pagasta sporta metodiķis Aigars Gedoviuss stāsta, ka uzvarējuši ar aptuveni sešu punktu pārsvaru. Portāla rīcībā nav precīzs rezultāts.

Grobiņas pagasta spēlētāji mačā bijuši vadībā pat ar 20 punktu pārsvaru, bet beigās Embūtei izdevies rezultātu samazināt, jo traumu guvis viens no pretinieku līderiem. A. Gedoviuss norāda, ka saspringtajā spēlē kāju izmežģījis Grobiņas pagasta komandas centrs Jānis Moncēvičs, kurš vismaz nedēļu nevarēs spēlēt.