Purmsātu komanda iegūst otro vietu Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED telpu futbola sacensībās 2

Priekules novada pārstāvji 12. februārī piedalījās  Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED telpu futbola sacensībās Rīgā. Kopumā piedalījās 14 komandas no visas Latvijas. Turnīra noteikumos ir paredzēts, ka uz laukuma vienlaicīgi var atrasties 2 vispārizglītojošās skolas skolnieki un 3 speciālās skolas skolnieki. Purmsātu speciālā internātpamatskola piedalījās kopā ar Priekules vidusskolas skolēniem un Durbes vidusskolas pārstāvi.

Komandas tika sadalītas 3 grupās, kur divas labākās 1. vietu ieguvējas tiek uzreiz pusfinālā, bet sliktākā 1.vieta un visas trīs 2.vietas ieguvējas cīnas  ¼ finālā par atlikušjām divām vietām pusfinālā. Purmsātu komandai veicās ļoti labi un izcīnītas 4 pārliecinošas uzvaras nodrošināja pirmo vietu grupā un automātisku vietu pusfinālā, informē treneris Raitis Feldmanis.

Pusfinālā pretiniekos stājās pēdējo 2 gadu spēcīgākā komanda no Kokneses. Pagājušogad taisni Koknese mūs uzvarēja pusfinālā pēcspēles sitienos, šogad cīnījāmies par revanšu.  Spēle bija ļoti aizraujoša, spēles ievadā kļūdoties aizsardzībā rezultātu atklāja Koknese. Pirmā puslaika beigās savus kārtējos vārtus guva Niks Rubezis un izlīdzināja rezultātu. Likās, ka atkal otro gadu pēc kārtas mūs gaida pēcspēles sitieni, bet tiesneša pieliktajā laikā skaistus vārtus guva Niks Rubezis un izrāva uzvaru Purmsātu komandai uzvaru.

Finālā pretiniekos stājās Daugavpils komanda. Ātri izvirzījāmies vadībā pēc Nika Rubeža vārtiem, bet pretinieks nepadevās un ne tikai izlīdzināja rezultātu, bet arī izvirzījās vadībā.  Pašās 2.puslaika beigās teicamu sitienu pa vārtiem izpildīja Raivis Siksna un pretinieku vārtsargs ar lielām mokām atvairīja bumbu, bet pirmais pie bumbas bija Agris Vasars un raidīja bumbu vārtos un mūs sagaida pēcspēles sitieni! Šoreiz mazliet precīzāki un meistarīgāki izrādās Daugavpils futbolisti 3:2 un Purmsāti komanda ierindojas 2.vietā Latvijas Speciālās Olimpiādes UNIFIED telpu futbola sacensībās.

Jāpiebilst, ka divi Purmsātu speciālās internātpamatskolas skolnieki  Daniils Zaharuks un Uldis Garkalns ir iekļauti Latvijas Speciālās izlases sastāvā pārstāvēt Latvijas izlasi turnīrā „Ghotia cup” un Raitis Feldmanis būs viens no Latvijas komandas treneriem. Turnīrs notiks no 13. – 17.jūlijam Gēteborgā.

Komandā spēlēja:
Niks Rubezis                       uzbrucējs            15 vārti                 Durbes vidusskola
Agris Vasars                        aizsargs              2 vārti                  Priekules vidusskola
Emīls Rubezis                     vārtsargs                                         Priekules vidusskola
Daniils Zaharuks                aizsargs               2 vārti                   Purmsātu speciālā internātpamatskola
Raivis Siksna                       uzbrucējs           1 vārti                   Purmsātu speciālā internātpamatskola
Gundars Bernāts              uzbrucējs              1 vārti                   Purmsātu speciālā internātpamatskola
Uldis Garkalns                   vārtsargs                                           Purmsātu speciālā internātpamatskola
Raitis Feldmanis                treneris

GRUPAS SPĒLES:
PURMSĀTI – PELČI                      3:1          (N.Rubezis 2, D.Zaharuks 1)
PURMSĀTI – UPESGRĪVA             5:1          (N.Rubezis 4, A.Vasars 1)
PURMSĀTI – GAUJIENA              5:1          (N.Rubezis 2, D.Zaharuks 1, R.Siksna 1, G. Bernāts 1)
PURMSĀTI – BALTINAVA              4:1          (N.Rubezis 4)

½ fināls
PURMSĀTI – KOKNESE                  2:1          (N.Rubezis 2)

FINĀLS
PURMSĀTI – DAUGAVPILS          2:2          (N.Rubezis 1, A.Vasars 1)
Pēc spēles sitienos uzvaru izcīna Daugavpils komanda ar 3:2.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Interesanti!!!

Vai šīs sacensības nebija speciālo skolu audzēkņiem?????

pirms 7 gadiem, 2014.02.25 15:19

Zinātājs

Šīs ir UNIFIED sacensības un drīkst spēlēt laukumā 2 partneri no vispārizglītojošām skolām! Visām komandām laukumā bija 3 speciālie un 2 ar īpašam aprocem vai nakļitkām apzimeti partneri no vispārējām skolām :)

pirms 7 gadiem, 2014.02.25 15:46

Sports