"Priekules/Vaiņodes" veterāni sekmīgi startē Lietuvas čempionātā handbolā

“Priekules/Vaiņodes” handbolisti veiksmīgi uzsākuši Lietuvas atklāto čempionātu handbolā veterāniem, pirmo posmu uzvarot, bet pēc trim posmiem kopvērtējumā ierindojoties otrajā vietā. Latvijas čempionāta pirmajā posmā veterāni ieguva trešo vietu.

Lietuvas atklātais čempionāts handbolā veterāniem sākās pie “Nemo” kempinga Jūrmalā, kur notika sacensību pirmais posms pludmales handbolā. Vecuma grupā “45+” ierindā bija četras komandas, stāsta “Priekules/Vaiņodes” handbolists Andris Razma. Viņš norāda, ka šogad vairs nepiedalās Tauraģes un Bauskas/Skrīveru veterāni.

“Priekulei/Vaiņodei” spēlēšana pludmales apstākļos bija ļoti veiksmīga, tā visās trijās spēlēs izcīnīja uzvaru. Otro vietu ieguva Šauļu vienība “Žemaitija” ar četriem latviešiem sastāvā. Trešā bija Elektrēnu pilsētas komanda “Enerģija”, bet ceturtajā vietā palika Kauņas komanda “Kauno Ažolas”.

Balvu par labāko spēlētāju komandā saņēma komandas vārtsargs Ģirts Jonušs.

Čempionāta otrajā posmā Viļņā bija par vienu komandu vairāk, tika izspēlēts aplis. “Priekule/Vaiņode” izcīnīja divas uzvaras un divos mačos cīnījās neizšķirti, ierindojoties otrajā vietā. Balvu par labāko spēlētāju “Priekules/Vaiņodes” komandā saņēma Zigurds Ģībietis.

Trešajā posmā Kauņā atkal visas piecas komandas spēlēja ar katru, “Priekulei/Vaiņodei” tika otrā vieta. Balvu par labāko spēlētāju komandā saņēma Uģis Desmitnieks.

Pēc trim posmiem kopvērtējumā “Priekule/Vaiņode” ar 29 punktiem ir otrajā vietā, sev priekšā palaižot tikai “Žemaitiju” (31). Trešo un ceturto vietu ar 16 punktiem dala “Kauno Ažuolas” un “Enerģija”, bet piektajā vietā ir “Senjorai” (12). Čempionāta ceturtais posms būs februārī.

Pirmajā 2014. gada Latvijas čempionāta handbolā veterāniem posmā Ogrē pārliecinošu uzvaru svinēja Jūrmalas handbolisti. “Priekule/Vaiņode” pēc pirmā posma ir trešajā vietā.
Balvu par labāko spēlētāju komandā saņēma Zigmunds Mickus.

Latvijas Čempionāta otrais posms notiks 11. janvārī Priekules daudzfunkcionālā sporta hallē.

Pievieno komentāru

Sports