"Priekules/Vaiņodes" handbolisti uzvar Lietuvas čempionāta pirmajā posmā

Handbola komanda "Priekule/Vaiņode" Jūrmalā, "Nemo" pludmalē, uzvarēja Lietuvas 2015. gada atklātā čempionāta handbolā veterāniem pirmajā posmā.

Deviņpadsmit komandas, nedaudz vairāk kā 180 dalībnieki, divos laukumos sešu stundu laikā noskaidroja uzvarētājus trīs grupās – dāmām, kā arī kungiem vecuma grupās “35+” un “45+”.

“Priekule/Vaiņode” startēja “45+” vecuma grupā piecu komandu konkurencē. Pirmajā spēlē veterāni ar rezultātu 2:1 uzvarēja vienību no Viļņas “Senjorai”, kuri pirmā posma noslēgumā izcīnīja trešo vietu, informē “Priekules/Vaiņodes” handbolists Andris Razma.

Otrajā un trešajā spēlē ar vienādu rezultātu 2:0 tika uzvarēti “Kauno Ažuolas” no Kauņas un Elektrēnu komanda “Energija”. Pirmā posma pēdējā mačā “Priekules/Vaiņodes” vīriem pretim stājās vairākkārtējie Lietuvas čempioni “Žemaitijas” handbolisti no Šauļiem. “Arī šajā spēlē neiztikām bez soda metieniem,” komentē A. Razma. Viņš norāda, ka titulētais pretinieks tika uzvarēts ar 2:1.

“Priekule/Vaiņode” kļuva par pirmā posma uzvarētāju, otrā bija komanda “Kauno Ažuolas”, trešā – “Senjorai”, aiz sevis atstājot “Žemaitiju” un “Energiju”.

“Priekules/Vaiņodes” komandā šajā posmā spēlēja A. Razma, Zigmunds Mickus, Zigurds Ģībietis, Andis Ozoliņš, Uģis Desmitnieks, Edgars Desmitnieks un Uldis Zujevs. Vārtus sargāja Normunds Reips.

Lietuvas čempionāta otrais posms notiks 25. oktobrī Pasvalē.

Pievieno komentāru

Sports