"Priekules/Vaiņodes" handbolisti ir līderi Lietuvas čempionātā

“Priekules/Vaiņodes” handbolisti Šaļčininkos izcīnīja pirmo vietu Lietuvas atklātā čempionāta handbolā veterāniem ceturtajā posmā un ir līderi arī sacensību kopvērtējumā.

Ceturtajā posmā piedalījās piecas komandas, izspēlējot apļa turnīru. “Priekules/Vaiņodes” veterāni guva uzvaras visās četrās spēlēs, informē komandas spēlētājs Andris Razma. Viņš norāda, ka uzvaras nākušas ar ļoti smagu spēli aizsardzībā. Šajā posmā komandai izmaiņas bijušas vārtsargu līnijā. Komandas vārtus sargāja Normunds Reips (iepriekšējā čempionātā spēlēja pie “Bauskas/Skrīveru” veterāniem, šajā čempionātā šī komanda nepiedalās) un Voldemārs Roga.

Jau pirmajā spēlē “Priekules/Vaiņodes” vienībā kājas muskuļu traumu guva Agris Minka. Viņš pēc tam vairs šajā posmā komandai nevarēja palīdzēt. “Vienība palika ar vienu rezervistu, bet komandas vēlme uzvarēt šajā posmā nesa panākuma augļus. Turnīra tabulā esam izvirzījušies pirmajā vietā, bet cīņa par zeltu čempionātā izšķirsies pēdējā, septītajā posmā maijā Pasvālē,” prognozē A. Razma.

“Priekules/Vaiņodes” veterāni uzvarēja Viļņas komandu “Senjorai” 9 : 6, Kauņas komandu “Kauno Ažolas” 10:6, Elektrēnu vienību “Enerģija” 10:8 un Šauļu komandu „Žemaitija” 11:3. Balvu par labāko spēlētāju komandā saņēma Māris Strēlis.

Pēc četriem posmiem “Priekules/Vaiņodes” veterāni ir vadībā ar 40 punktiem, seko “Žemaitija” (38), “Enerģija” (25), “Kauno Ažoulas” (20) un “Senjorai” (17). Piektais posms notiks 29. martā Ogrē.

Pievieno komentāru

Sports