Priekules Sporta dienā pārspēj Andri Biedriņu 6

Aptuveni pussimts sportotāju Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē samēroja spēkus pilsētas Sporta dienā. Viņi varēja startēt astoņu sporta veidu elementos, kā arī īpašā atrakcijā. Sarīkojuma laikā radās jauna ideja.

21. martā Priekules Sporta dienā piedalījās gan jaunieši, gan vīri spēka gados. Daži bija atnākuši apskatīties un aizgāja pēc čībām, stāsta Priekules daudzfunkcionālās halles pārvaldītājs un pilsētas sporta darba organizators Pēteris Tervits. Sporta dienas uzvarētājiem balvā tika galda tenisa rakete un sertifikāts par pieciem latiem sportošanai hallē, otrai vietai – sertifikāts par trim latiem.

Portāls novēroja, ka rosība ne uz mirkli neapsīka nevienā no sporta veidiem. P. Tervits palielās, ka, piemēram, basketbola soda metienos četri priekulnieki iemetuši astoņus metienus no desmit – tas neesot pa spēkam pat Andrim Biedriņam.

Jau no paša sākuma rinda bija uz īpašo atrakciju – iespēju pārspēt “LSPA” handbola komandas vārtsargu Ivaru Lāci, kuru apspēlējot piecas reizes pēc kārtas, varēja dabūt grāmatu par handbolu.

“Priekš pirmās, diezgan neizsludinātas Sporta dienas, ir labi,” vērtē Priekules domes priekšsēdētāja Vija Jablonska. Viņa pavēsta, ka pasākuma laikā dzimusi ideja drīzumā rīkot pasākumu pašiem mazākajiem priekulniekiem, lai arī viņus pieradinātu doties uz halli.

SPORTA DIENAS UZVARĒTĀJI
Futbola sitieni: 1. Elvis Rubezis, 2. Artūrs Vašķis
Šķīvīša mešana: 1. Ilze Krūza, 2. Gita Jansone
Florbola elementi: 1. Edgars Pāvils, 2. Emīls Dārznieks
Šautriņu mešana: 1. Lauris Anšķēvics, 2. Māris Krūza
Volejbola serves: 1. Emīls Dārznieks, 2. Gvido Jansons
Basketbola soda metieni: 1. Uldis Blumbergs, 2. Māris Krūza
Basketbola trīspunktu metieni: 1. Aivis Miļus, 2. Māris Rubezis
Galda tenisa elementi: 1. Aivars Zemgals, 2. Andris Goreckis

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Jā, es arī kļūdas pamanīju ;) :D Bet gadās ;)

pirms 12 gadiem, 2009.03.26 15:51

Varbūt ne saspiedies, bet nedaudz safanojies! ;) :D Šādi svētki priekulniekiem bija kaut kas fantastisks, tikai, ka Pēteris neizlutina šos! ... ;) :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.25 08:33

pff

saliidzinaaja arii kkaadu sporta dienu ar NBA :D

pirms 12 gadiem, 2009.03.24 22:59

Sports