"Priekules" futbolisti uzvar "Priekules kausā 2014" 2

Pēc vairāku gadu pārtraukuma par Priekules novada kausa ieguvējiem telpu futbolā kļuvuši vietējie “Priekules” futbolisti. Viņi finālā ar 6:2 sagrāva Ventspils komandu “Depo 14”.

“Priekule” uzvarējusi pēc vismaz četru gadu pārtraukuma, rēķina Priekules novada sporta metodiķis Mārtiņš Mikāls.

“Priekule” savā apakšgrupā ar 5:2 pārliecinoši uzvarēja Saldus vienību “Novadnieki” un ar 4:0 sagrāva “Mērsragu”. Pusfinālā mājinieki ar 2:1 uzvarēja Lietuvas komandu “Skoda”. Savukārt finālā bez izredzēm tika atstāta Ventspils komanda “Depo 14” – 6:2. Finālā ar trim vārtiem izcēlās priekulnieks Niks Rubezis, pa vieniem vārtiem katrs guva Arnis Kvietkausks, Ainars Mikāls un Ģirts Džeriņš. Kad rezultāts bija neizšķirts 2:2, priekulnieki guva trešos vārtus, pēc kuriem pretinieks salūza. “Pēc trešajiem vārtiem ātri sakrita ceturtie, piektie un sestie. Viņi gāja uz priekšu. Mēs uz pretuzbrukumiem iesitām,” stāsta Priekules novada sporta metodiķa vietnieks Raitis Feldmanis.

“Priekules” sastāvā spēlēja Emīls Rubezis, A. Kvietkausks, A. Mikāls, Raimonds Sāmietis, Ģ. Džeriņš, N. Rubezis, Kārlis Tiškus, Agris Vasars un Aldis Berķis.

Spēlē par trešo vietu “Vaiņode” ar 5:4 pārspēja “Skodu”. Vaiņodnieki uzvarēja pēcspēles sitienos ar 3:2.

Mačā par piekto vietu “Novadnieki” ar 2:1 pārspēja “Mērsragu”.

Par turnīra labāko vārtsargu atzina Andreju Bičkovu (“Depo 14”), rezultatīvākais spēlētājs ar sešiem vārtiem bija priekulnieks N. Rubezis, bet par turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina priekulnieku A. Kvietkausku. “Priekules” komandā vērtīgākais spēlētājs bija Ģ. Džeriņš, bet “Vaiņodes” vienībā – Arturs Blumbergs.