"Priekules" futbolisti otro gadu pēc kārtas triumfē "Priekules kausā"

Priekules daudzfunkcionālajā sporta hallē aizvadīts Priekules kauss telpu futbolā 2015. Tradicionāli turnīrā piedalījās sešas komandas: Priekule, Vaiņode, Skoda, Mērsrags, Pūre un Nikers no Kuldīgas, informē Priekules novada sporta metodiķa vietnieks Raitis Feldmanis.

Komandas tika sadalītas divās apakšgrupās, kur par uzvarētājiem kļuva mājinieki Priekules un Mērsraga futbolisti. Uzvarētāju komandas automātiski kvalificējās pusfinālam, bet otro un trešo vietu ieguvējas spēlēja savā starpā ceturtdaļfinālā: Skoda – Vaiņode, Nikers – Pūre. Kaimiņi no Lietuvas bija noskaņojušies ļoti kaujinieciski un dinamiskā spēlē pieveica vaiņodniekus, bet turnīra lielākā sensācija notika otrajā ceturtdaļfinālā, kur Pūre ļoti negaidīti, bet pelnīti, pieveica spēcīgo Nikers komandu, kas nebija gan ieradusies ar visiem labākajiem spēlētājiem, bet ar pietiekami meistarīgiem futbolistiem. Pūrei šī uzvara gan maksāja dārgi, jo traumu guva komandas līderis un komanda palika bez maiņām. Pusfinālā mājinieki pārliecinoši pieveica novājināto Pūri, bet interesantākie notikumi notika otrajā pusfinālā, kur Mērsrags pēc spēles soda sitieniem ar 2:1 pieveica Skodas futbolistus. Jāpiebilst, ka spēles gaitā ātri vadībā izvirzījās Mērsrags, bet otrā puslaika izskaņā pelnītus vārtus guva ciemiņi no Lietuvas. Pēc spēles sitienus meistarīgāki no 9 metru atzīmes izrādījās Mērsrags, uzvarot ar 2:0.

Spēlē par bronzas medaļām skodnieki pārliecinoši apspēlēja Pūri 6:1. Turnīra fināls izvērtās ļoti aizraujošs, kur pirmajā puslaikā vārtus guva viesi izvirzoties vadībā. Priekulnieki ilgi centās gūt vārtus, bet izdevās tik otrā puslaika sākumā, kad īsā laikā trīs bez atbildes vārtus guva priekulnieks Raimonds Sāmietis, izvirzot komandu 3:1 vadībā, viesi gan nepadevās un spēles izskaņā vienus vārtus atguva un atjaunoja intrigu. Viesi metās uz priekšu un zaudēja ceturtos vārtus, kad pēc lieliska Raimonda Sāmieša centrējuma no sava gala Niks Rubezis apsteidza vārtsargu un ar galvu trieca bumbu vārtos. Mājinieki uzvar otro gadu pēc kārtas Priekules kausā!!!

Par turnīra vērtīgāko spēlētāju pelnīti tika atzīts Raimonds Sāmietis („Priekule”), turnīra labākais vārtsargs – Kristaps Lauris („Mērsrags”), bet par turnīra rezultatīvāko spēlētāju kļuva Tomas Jonušas – 6 vārti („Skoda”).

Par katras komandas vērtīgākiem spēlētājiem tika noteikti: Elvis Jurjāns („Vaiņode”), Mario Fomičevs („Pūre”), Ričards Vēvers („Nikers”), Tomas Kontvainis („Skoda”), Valts Rožkalns („Mērsrags”) un Arnis Kvietkausks („Priekule”).

Par čempioniem kļuva: Emīls Rubezis, Arturs Stauga, Mariss Vecvagaris, Arnis Kvietkausks, Ģirts Džeriņš, Raimonds Sāmietis, Kārlis Tiškus, Jānis Tomass, Ainars Mikāls un Niks Rubezis.