"Priekules" basketbolisti ceturtdaļfināla pirmajā spēlē uzvar "Vaiņodi" 10

"Priekules" basketbolisti otrdien, 5. aprīlī, savā laukumā Lejaskurzemes novadu čempionāta basketbolā ceturtdaļfināla pirmajā spēlē ar 75:64 uzvarēja "Vaiņodi".

"Priekulei" rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Julius Križevičius, bet "Vaiņodei" 18 punktus katrs guva Ainārs Pāvils un Raivis Švarcs, informē čempionāta galvenais tiesnesis Artūrs Auders.

Pusfinālā iekļūs uzvarētājs divu spēļu summā. Atbildes spēle Vaiņodē būs 12. aprīlī.

Čempionāta pirmajā aplī palikusi vēl neizspēlēta "Gaviezes" un "Kraukļu" spēle. Tā notiks 6. aprīlī pulksten 19 Gaviezē.

Komentāri 10

publisks fui Priekulei

Priekule vai Skoda uzvarēja? :) biju zālē pēdējo reizi uz basīti! Tribīnēs sauc Skoda, Skoda, Skoda un arī laukumā redzēju un arī pārtraukumos, kad Skodinieki visus komandēja, nu labi tos pāris priekulniekus kas spēlēja un tādi pat bija divi :D

pirms 4 gadiem, 2016.04.05 23:31

B

Da labi. Priekule vnk samaksāja dalībus maksu priekš Skodas :))

pirms 4 gadiem, 2016.04.06 00:59

vietejais

Es ari biju tribines,leisi sez dzer alinu un atbalsta savejos,Skodu.tada sajuta ka arzemes.ne vietejie jau ari bija tikai vini pie bumbas tiek kad jaizmet auti,bet priekule jau bagata samaksa skodai dalibas maksu.Riebjas jau tas viss kas notiek ar sporta spelem priekule,nu nemak tak spelet basketbolu nespele,ko mokas.Paskatas uz priekules cempionatu vis tak skaidrs.

pirms 4 gadiem, 2016.04.06 10:34

C

tieši tā. vrb vēl pieciestu ka daži spēlē, bet ne jau visi kas uz laukuma ir viņi un pārējie uz dažām minūtēm uz maiņu tiek. Tiešām kauns ka savās mājās dzirdi Skoda, Skoda bļaujam! Bez garais ar mazo resnīti tik priecīgi un laimīgi sēž!

pirms 4 gadiem, 2016.04.06 22:05

tetis

tas tiesam nav normali,piedzerusies leisi tribines rec skoda skoda,kas skatas dzer tribines un pat vietejiem priekulniekiem bail,skoda

pirms 4 gadiem, 2016.04.06 23:55

xoxoxo

Pie vieniem spelē liepājnieki, pie citiem lietuvieši. Kur ir problēma? Šoreiz noteikti vairāk lec acīs, ka nav latvieši. Visās komandās taču no kādas citas pilsētas ir paņemti spēlētāji.

pirms 4 gadiem, 2016.04.07 13:13