Priekule glābj Grobiņu, Kalēti šokē Vaiņodi 19

Nervus kutinoši notikumi šovakar, 26. jūnijā, Grobiņas stadionā risinājās Liepājas rajona atklātajās minifutbola meistarsacīkstēs. Tajās savu labāko spēli nodemonstrēja Kalēti, bet Priekule mača pēdējās minūtēs, zobus sakodusi, noturēja uzvaru pret "Kurzemes Vārdu", ļaujot uzgavilēt Grobiņas puišiem.

Kalēti jau pirmā puslaika pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā ar 1:0 pret Vaiņodi. Otrajā puslaikā iesita vēl vienus vārtus un svinēja uzvaru ar 2:0.

Paralēlā mačā ritēja sīksta cīkstēšanās starp Grobiņu un Aizputes pagastu. Pēc pirmā puslaika ar 1:0 vadībā bija Aizputes pagasts, bet otrajā puslaikā grobiņniekiem izdevās rezultātu izlīdzināt, un spēle noslēdzās neizšķirti - 1:1.

Pēc tam Nīca ar 3:0 uzvarēja Grobiņas pagastu, bet šā vakara centrālie notikumi risinājās blakus laukumā, kurā spēlēja "Kurzemes Vārds" un Priekule. "Kurzemes Vārds" pirmo puslaiku uzvarēja ar 1:0, bet priekulnieki mača turpinājumā nepadevās, guva divus vārtus un pārsvaru noturēja līdz spēles beigām - 2:1.

Priekuli laukuma malā uzmundrināja Grobiņas futbolisti, kuriem "Kurzemes Vārda" zaudējums ļāva pēc pirmā apļa būt meistarsacīkšu līderu lomā.

Pēc neoficiāliem rezultātiem otrajā vietā ir "Kurzemes Vārds", bet trešajā Aizputes pagasts, aiz sevis atstājot Nīcu, Vaiņodi, Kalētus un Grobiņas pagastu.

Šovakar Grobiņas stadionā notika arī otrās grupas spēles. Mačā starp Embūti un "Varavīksni (Cold Gel)" izšķīrās, kura no komandām tiks uz pārspēli ar Kalētiem. Pārspēle plānota trešdienas, 1. jūlija, vakarā.

Visticamāk otrajā grupā uzvarēs "Tosmare" un nākamo apli spēlēs ar spēcīgākajām meistarsacīkšu komandām.

Komentāri 19

tritons

speelee pret kaleetiem par maz pashatdeve laukumaa bija no vainjodniekiem.. laikam nenoveerteeja pretinieku..:(
..varbuut peecjaanju sindroms..:D

pirms 11 gadiem, 2009.06.30 10:09

k

man jau liekas , ka vainode spele liidzigi ar turnira tabulaa augshdalaa atrodoshajam komandaam! nedaudz veiksmes un butu labi!

pirms 11 gadiem, 2009.06.29 14:58

bijušais vaiņodnieks

kāds var pateiks, kas noticis ar vaiņodi? agrāk, kad vēl pats spēlēju tik švaki rezultāti nekad nebija.. kas šogad par vainu? sastāvs slikts, vai kas par lietu?

pirms 11 gadiem, 2009.06.28 22:12

...

tosmare maak spelet tikai uz sinteetiku...respektivi tur kur uz laukuma nav nejaushi paugurinji vai pat neveiksmiigi izurbies kurmiitis. te vinji ir kozhami. bet uz sinteetiku, zaalee gan taa pashvaki. lai gan..ja ljoti pacenshas var ari pret vinjiem uzspelet liidziigi

pirms 11 gadiem, 2009.06.27 21:16

meebele

Tosmare visus sabaaziis?! tikai nesmiidini

pirms 11 gadiem, 2009.06.27 14:34

...

Nav ko svīst - Tosmare bez variantiem visus sabāzīs, bet ar Varavīksni var spēlēt

pirms 11 gadiem, 2009.06.27 12:44

treneris

tgd vareesim pasviist kad naaks klaat abas pilseetas komandas!!!

pirms 11 gadiem, 2009.06.27 11:42

Priekule

ar laukuma spēlētāju vārtos izbāzt līderus...visu cieņu džekiem

pirms 11 gadiem, 2009.06.27 10:41

khe

kaa mees vainodi uzvareejam, tiem bez variantiem...

pirms 11 gadiem, 2009.06.27 01:10

Priekulnieks

Kkaa pilniigi neticaas:D:Dar taadu sastaavu kaa shogad 2. vieta pirmajaa rinnkkii:o:o!!!

8. Grobiņas pagasts 0-0-7 (3:33) 0

P.S labojums. Grobinja ir 1.v un Priekule savstarpeja spele uzvarot KV atrodas 2.v

ešlijs jangs

Priekule malachi :))) es jau biju zaudeejis vinjiem ticiibu un gaaju maajaas iechekot kas jauns draugiem.lv :D

pirms 11 gadiem, 2009.06.26 22:51