Preses konferencē informēs par ralliju "Kurzeme"

Šodien Liepājā tiek rīkota preses konference, kurā informēs par nākamnedēļ gaidāmo ralliju "Kurzeme".

Preses konference plkst.13 norisināsies "Skandi Motors" autocentrā Liepājā, Brīvības ielā 146c.

Pasākumā piedalīsies rallija "Kurzeme" direktors Uldis Hmieļevskis, "Skandi Motors" Liepājas filiāles vadītājs Uģis Deķeris, kā arī Liepājas ūdens motosporta kluba "UPB Energy" vadītājs Ēriks Ķiepe-Kipge.

Rallijs "Kurzeme" norisināsies 28.-30.augustā.

Šis rallijs ir senākais un tradīcijām bagātākais rallijs Baltijas valstīs, kas Liepājā notiek jau no 1965.gada. Liepāja pie sevis uzņēmusi Latvijas PSR un PSRS čempionāta posmus, pēc neatkarības atjaunošanas arī Lietuvas, Igaunijas, Krievijas čempionāta posmus. Vairākus gadus "Kurzeme" tika novērtēta arī kā labi organizēts Eiropas čempionāta posms.

Kopš 2010.gada "Kurzeme" pulcē ne tikai Latvijas un tuvāko kaimiņvalstu labākos rallija braucējus, bet citu motoru sporta veidu pārstāvjus. Šogad pasākuma programmu kuplinās Latvijas atklātā čempionāta ūdensmotosportā ātrumlaivām noslēdzošais posms, kas norisināsies pašā Liepājas centrā, kā arī citas motoru sporta aktivitātes.

Biļetes uz ralliju iepriekšpārdošanā nopērkamas "Biļešu serviss" kasēs, kā arī interneta tirdzniecības vietās "Bilesuserviss.lv", "Piletilevi.ee" un "Bilietupasaulis.lt". Tāpat tās iegādājamas "Skandi Motors" filiālēs Rīgā - Lielirbes ielā 32 - un Liepājā - Brīvības ielā 146c -, kā arī Liepājas reģiona tūrisma informācijas birojā Rožu laukumā 5/6.

Pievieno komentāru

Sports