Porziņģis slimības dēļ izlaiž otro "Knicks" treniņu pēc kārtas

Latviešu zvaigzne Kristaps Porziņģis slimības dēļ sestdien izlaida jau otro Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Ņujorkas "Knicks" treniņu pēc kārtas, vēsta laikraksts "The New York Post".

Pašlaik 22 gadus vecais Porziņģis joprojām atgūstas no potītes sastiepuma, ko viņš guva trešdienas spēlē pret Maiami "Heat", turklāt tagad viņa veselības likstas papildinājusi arī slimība, kas viņam lika izlaist "Knicks" sestdienas treniņu, vēsta LETA.

Līdz ar to veselības problēmu dēļ Porziņģis nav piedalījies jau divos "Knicks" treniņos pēc kārtas, turklāt liela ir varbūtība, ka viņš svētdien varētu nepiedalīties spēlē pret Orlando "Magic", kas Ņujorkā pēc Latvijas laika sāksies jau plkst.22.30.

Jau iepriekš Porziņģis bija izteicies, ka potīte viņam sagādā sāpes un viņš laukumā neatgriezīsies, kamēr nebūs izveseļojies par 100%.

Tāpat no potītes savainojuma vēl pilnībā nav atkopies "Knicks" saspēles vadītājs Franks Nilikinā, kura dalība sestdienas treniņā bija ierobežota.

Porziņģis ar 25,8 punktiem vidēji spēlē pašlaik ir NBA piektais rezultatīvākais basketbolists.

Tikmēr "Knicks" ar 11 uzvarām 21 spēlē atrodas Austrumu konferences astotajā vietā, kamēr svētdienas pretinieki "Magic" ar deviņiem panākumiem 23 mačos ir 11.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports