Porziņģa pārstāvētajai "Palencia" komandai pirmais zaudējums Spānijas otrās līgas ceturtdaļfināla sērijā

Zaudējumu Spānijas otrās līgas (LEB "Gold") izslēgšanas turnīra ceturtdaļfināla sērijas otrajā spēlē svētdien piedzīvoja latviešu basketbolista Jāņa Porziņģa pārstāvētā "Palencia" komanda.

Aizvadītajā mačā "Palencia" ar 78:82 (16:17, 21:17, 23:25, 18:23) savā laukumā zaudēja Ļeidas "Forca" vienībai.

Porziņģis laukumā pavadīja 18 minūtes un guva četrus punktus, realizējot vienu no trim divpunktu metieniem un divus no četriem soda metieniem, bet kļūdoties visos trīs tālmetienu mēģinājumos.

Vēl latvieša kontā pa vienai atlēkušajai un pārtvertai bumbai, kā arī viena piezīme un viens efektivitātes koeficienta punkts.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1. Sērijas otrais mačs notiks piektdien.

Savukārt cīņu par vietas saglabāšanu LEB "Gold" turnīrā svētdien ar uzvaru turpināja latvieša Mareka Mejera pārstāvētā "Knet" vienība, kas ar 76:59 (18:13, 24:22, 22:14, 12:10) savā laukumā pārspēja "Ourense" vienību.

Mejeris kļuva par savas komandas rezultatīvāko spēlētāju, 24 nospēlēto minūšu laikā gūstot 18 punktus. Viņš realizēja septiņus no astoņiem divpunktu metieniem, vienu no diviem tālmetieniem un vienu no trim soda metieniem.

Tāpat latvietis iekrāja piecas atlēkušās bumbas, piecus izprovocētus noteikumu pārkāpumus un divas piezīmes, kas deva otru labāko efektivitātes koeficienta rādītāju komandā - 22 punkti.

Sērijā līdz trim uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1. Abu komandu otrā cīņa notiks piektdien.

Kā ziņots, regulārajā čempionātā "Palencia" komanda izcīnīja ceturto vietu, "Knet" vienība ierindojās 12.pozīcijā, bet "Melilla" komanda, kurā spēlē Andrejs Šeļakovs, pārliecinoši palika pēdējā, 14.vietā, izkrītot no otrās līgas.