Porejs, Hartmanis un Saulietis atskaitīti no Latvijas hokeja izlases

No Latvijas hokeja izlases īsi pirms dalības pasaules čempionātā atskaitīti trīs spēlētāji, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

No otrdienas ar izlasi vairs kopā netrenējas aizsargs Mārtiņš Porejs, kā arī uzbrucēji Toms Hartmanis un Kaspars Saulietis.

Līdz ar to pašlaik izlases sastāvā ir trīs vārtsargi, kas visi arī brauks uz turnīru, - Edgars Masaļskis, kurš gan traumas dēļ nepiedalījās nevienā pārbaudes spēlē, Māris Jučers un Kristers Gudļevskis.

Tāpat komandas sastāvā šobrīd ir deviņi aizsargi, ieskaitot Artūru Kuldu, kurš šonedēļ valstsvienībai pievienosies no Ziemeļamerikas. Bez Kuldas izlases sastāvā ir arī Kristaps Sotnieks, Georgijs Pujacs, Māris Jass, Oskars Cibuļskis, Agris Saviels, Jānis Andersons, Ralfs Freibergs un Krišjānis Rēdlihs.

Izlases treneru rīcībā tagad ir 15 uzbrucēji - Mārtiņš Cipulis, Jānis Sprukts, Lauris Dārziņš, Gints Meija, Vitālijs Pavlovs, Armands Bērziņš, Ronalds Ķēniņš, Roberts Jekimovs, Miks Indrašis, Koba Jass, Vitālijs Pavlovs, Aleksejs Širokovs, Andris Džeriņš, Juris Štāls un Māris Bičevskis.

Izlases vadība cer, ka drīzumā sezona varētu beigties Zemgum Girgensonam, kura komanda ir viena zaudējuma attālumā no sezonas beigām Amerikas Hokeja līgā (AHL).

Tādējādi pašlaik, ieskaitot Kuldu un neieskaitot Girgensonu, izlasē ir 27 spēlētāji. Čempionātam varēs pieteikt 25 hokejistus, bet katrai konkrētajai spēlei - 22.

Paredzams, ka izlasē tiks iekļauti trīs vārtsargi, astoņi aizsargi un 14 uzbrucēji.

Vēlāk otrdien paredzēta Latvijas izlases preses konference, kurā plānots nosaukt galējo sastāvu dalībai čempionātā.

Pievieno komentāru

Sports