"Pludmales Spēks" nežēloja nevienu atlētu

Aizvadītajā nedēļas nogalē, 16. un 17. jūlijā, Liepājas pludmalē jau ceturto gadu pēc kārtas tika aizvadītas spēka, veiklības un izturības sacensības „Pludmales spēks 2016”, kuras šogad norisinājās īpaši skarbos laika apstākļos un atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, tās norisinājās divu dienu garumā.

„Pludmales spēks 2016” sacensības kopumā pulcēja 51 atlētu no visas Latvijas vīriešu, sieviešu un komandu konkurencē. Lai arī šoreiz daļa Elites sportistu uz šīm sacensībām neieradās, tomēr konkurence netrūka. No 51 atlēta lielākā daļa, protams, bija vīrieši, taču netrūka arī daiļā dzimuma pārstāves, vēstīts Liepājas Sporta pārvaldes mājaslapā.

Kā ierasts šāda veida sacensībās, dalībniekiem bija jātiek galā ar dažādiem uzdevumiem un šoreiz talkā nāca arī skarbie laika apstākļi, kas nebūt lutināja uz Liepāju sabraukušos atlētus un viesus. Virs Liepājas abas dienas debesis bija apmākušās, ik pa laikam arī uzlija, kā arī pūta stiprs vējš, kas sacensības padarīja skarbākas.

Šādos apstākļos sporta klasē vīriešiem vislabāk veicās pašmāju sportistam Zigmāram Veikmanim, savukārt sievietēm nepārspēta palika Kristīne Kuzņecova no „CF Jugla”, kura triumfēja itin visos septiņos WOD jeb uzdevumos.

Veterāniem (35+ klasē vīriešiem) uzvaru izcīnīja Saldus pārstāvis Dzintars Ernsons, kuram sīvu konkurenci sagādāja 2. vietā ierindojušais „CF Liepāja” pārstāvis Ivars Liepiņš. Savukārt komandu konkurencē labākā izrādījās komanda ar nosaukumu „Amazing 4”, kuri tikai par nieka vienu punktu apsteidza tuvākos sekotājus – „CF Liepāja” biedrus.

Sacensības “Pludmales spēks 2016” tika organizēts sadarbojoties sporta klubam „CF Liepāja” ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi. Atgādinām, ka sporta klubs “CF Liepāja” savu darbību uzsāka pirms nepilniem četriem gadiem, ikvienam piedāvājot mainīgu augstas intensitātes funkcionālo treniņu, kas ar savu specifiku ir pārliecinājis miljoniem cilvēku visā pasaulē un to droši var dēvēt par šī brīža aktuālāko treniņu veidu.

“Pludmales Spēks 2016” sacensību rezultāti:
Sporta klase sievietēm

1. Kristīne Kuzņecova (7 punkti)
2. Linda Kotova (18 punkti)
3. Elīna Zīverte (22 punkti)

Sporta klase vīriešiem
1. Zigmārs Veikmanis (14 punkti)
2. Jānis Jurgelēvičs (25 punkti)
3. Oskars Liepiņš (27 punkti)

35+ klase vīriešiem
1. Dzintars Ernsons (7 punkti)
2. Ivars Liepiņš (14 punkti)
3. Aleksejs Pravdins (20 punkti)

Komandu klase

1. Amazing 4 (5 punkti)
2. CF Liepāja (6 punkti)
3. Peanut Butter Freaks (9 punkti).

Pievieno komentāru

Sports