Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pludmales regbija turnīrā cīnīsies par "Vikingu laivas" trofeju

Jau šo sestdien, 20. augustā, pulksten 12 Liepājas pludmalē pie “Red Sun Buffet” norisināsies regbija kluba „Vikingi” pludmales regbija 5 turnīrs, lai popularizētu regbiju Liepājā, kā arī palielinātu komandas spēļu praksi pludmales regbijā. Turnīra pirmās vietas ieguvējs iegūs ceļojošo trofeju “Vikingu laivu”. Īpaši būs padomāts par bērniem, kuri spēļu starplaikos varēs iesaistīties individuālos konkursos un atrakcijās, informē Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldes vadošais projektu vadītājs Mārtiņš Jansons.

Regbijs ir arī Liepājā! Organizatori aicina šī olimpiskā sporta veida atbalstītājus, spēlētāju radus un draugus nākt uz pludmali, lai klātienē vērotu sacensības, kā arī uzzinātu vairāk par šo ātro un dinamisko spēli. Sacensības tiesās Latvijas vadošais regbija tiesnesis Kārlis Sarkans, pasākumu vadīs Guna Planica.

Pieteikties pludmales regbija 5 turnīram tiek aicināta ikviena vīriešu komanda ar vismaz 5 līdz 12 laukuma spēlētājiem. Komandu piedalīšanos turnīrā apstiprina klubu vai izveidoto komandu pārstāvji. Iepriekšēja pieteikšanās ir iespējama iesniedzot komandas pieteikumu Jānim Tirzītim telefoniski 28283535, rakstot uz e-pastu: rk.vikingi@gmail.com, vai klātienē pie sacensību sekretāra Kaspara Zvirgzda, bet ne vēlāk kā 30 minūtes pirms sacensību sākuma. Dalības maksa komandai – 30 EUR. Sacensību dalībnieki ar savu parakstu apliecina, ka piekrīt sacensību nolikumam, norises kārtībai un paši uzņemas atbildību pa savu veselības stāvokli turnīra norises laikā.

Turnīra pirmās vietas ieguvējs iegūst ceļojošo trofeju “Vikingu laivu”. Arī pārējās komandas iegūst piemiņas un atbalstītāju balvas.

Regbija kluba „Vikingi” turnīra pludmales regbijā 5 visas spēles tiek izspēlētas 20. augustā. Sacensību kārtību nosaka organizācijas komisija, ņemot vērā pieteikto  komandu skaitu, piedaloties 5 vai mazāk komandām, tiek izspēlēts grupas turnīrs. Ja sacensībās piesakās 6 un vairāk komandas, tad tās tiek sadalītas apakšgrupās, izspēlējot priekšsacīkšu cīņas. Pēc tam notiek divas pusfināla spēles, kā arī spēles par vietām.

Komandu sadalījums apakšgrupās tiek noteikts pēc izlozes klātienē, katrai komandai tiek organizēta piedalīšanās 3 līdz 4 spēlēs. Komandu spēles tiek organizētas ar diviem puslaikiem (2 x 5 min.), neizšķirta gadījumā tiek nozīmēts papildlaiks līdz pirmajam gūtajam piezemējumam. Sacensības notiek pēc pludmales IRB rugby-5 spēles noteikumiem, ar apstiprinātām LRF izmaiņām vai papildinājumiem.

Pludmales regbija 5 turnīru organizē regbija klubs “Vikingi” sadarbojoties ar Liepājas pilsētas domes Sporta pārvaldi.

Jaunākā informācija par pasākumu atrodama regbija kluba “Vikingi” facebook lapā „rkvikingi”.

Pievieno komentāru

Sports