Pirmo reizi Latvijā notiks florbola Zvaigžņu spēle 1

Šā gada 26.decembrī Rīgas Olimpiskajā sporta centrā (OSC) notiks Latvijā pirmā florbola Zvaigžņu spēle, kurā sacentīsies "Triobet Florbola līgas" labākie spēlētāji pret tiem Latvijas florbolistiem, kas šo sezonu aizvada citu valstu čempionātos, aģentūru LETA informēja līgas preses sekretārs Dāvis Dedumets.

Savu dalību Zvaigžņu spēlē mutiski apstiprinājuši tādi Latvijas izlases spēlētāji kā zviedru klubu "Pixbo" pārstāvošais Jānis Jansons un Somijas komandā "Loviisa" spēlējošie Ingus Laiviņš un Mihails Kostusevs.

Viena no leģionāru komandas spēlētājām būs Latvijas sieviešu izlases vārtsardze Lauma Višņevska, kas spēlē vienā no spēcīgākajiem Zviedrijas sieviešu klubiem "Endre IF". Tāpat netiek izslēgta arī viņas komandas biedrenes Anetes Šteinas ierašanās uz spēli.

Interneta portālā "www.florbolazinas.lv" līdz 20.decembrim ikviens interesents varēs izvēlēties sākumsastāvu "Triobet Florbola līgas" komandai, bet pārējos spēlētājus izvēlēsies līgas vadība.

Savukārt leģionāru komandas sastāvā tiks iekļauti seši jaunie florbolisti, kas piedalās "Triobet Florbola līgā", tādēļ minētās interneta vietnes apmeklētājiem jāizvēlas arī seši no 25 florbolistiem, kurus vēlētos redzēt, spēlējot kopā ar šīs sezonas ārzemniekiem.

Zvaigžņu spēles sākums 26.decembrī paredzēts plkst.15, bet pirms tam risināsies dažādi konkursi un paraugdemonstrējumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

reka zeme

Forši,ka Latvijā attīstās jaunie sporta veidi. Ja nemaldos ,tad drīz ir arī pasaules čempionāts klāt

pirms 11 gadiem, 2009.11.23 21:45

Sports