Pirmo kārtu pārvar tikai divi no Liepājas rajona pāriem

Latvijas novusa čempionāta dubultspēlēs pirmo kārtu pārvarējuši divi Liepājas rajona pāri. Abi tālāk tika Aizputes posmā. Liepājas rajona pāriem neveicās Saldū un Kuldīgā.

Nākamā kārtā iekļuva pagājušā gada Latvijas novusa dubultspēļu čempioni, rucavnieki Arturs un Jānis Laugaļi. Viņi Aizputē ieguva ceturto vietu. Cīņu tālāk turpinās arī aizputnieks Andis Bucenieks un rucavnieks Jānis Laugalis seniors. Viņi Aizputes posmā ierindojās sestajā vietā, stāsta Aizputes posma tiesnesis Guntis Bucenieks.

Uz Saldus posmu aizbrauca tikai Kalvenes pāris Jānis Ziobrovskis un Vladimirs Borisovs. Viņi deviņu pāru konkurencē palika astotajā vietā. Bija plānots, ka šajā posmā piedalīsies arī durbenieki Jānis Tapiņš un Māris Siksna, kā arī nīcenieki Edvīns Simsons un Ojārs Ronis.

Kuldīgā tūlīt aiz svītras - septītajā vietā palika aizputnieki Kārlis Bravkovs un Guntis Stieģelis. 13. vietā ierindojās "Lejaskurzemes sporta" novusists Ēriks Šnipke pārī ar aizputnieku Raimondu Deķi. Uz nākamo kārtu posmā tika seši labākie.

Aizputes posmā uzvarēja "Liepājas metalurga" novusisti Arnis Jaunbrūns un Ilmārs Bernāts. Otro vietu ieguva Liepājas Autobusu parka novusisti Guntis Škuburs un Fricis Beķeris, bet trešie palika "Liepājas metalurga" novusisti Jurijs Volkovs un Valdis Rabovics.

Nākamā kārta būs 31. janvārī Kandavā. Tajā piedalīsies 18 pāri. Būs jātiek 11 labāko skaitā, lai tiktu uz nākamo kārtu.

Pievieno komentāru

Sports