Pirmo atlases kārtu pārvar diezgan veiksmīgi

Latvijas individuālā čempionāta novusā otrajā atlases kārtā iekļuvuši 11 Liepājas rajona novusisti. Viņiem pēc divām nedēļām gaidāmas spraigas cīņas Kuldīgā.

Viena no pirmās atlases kārtām 21. februārī notika Aizputē, SIA “Lejaskurzemes sports bāzē”. Tajā startēja septiņi Liepājas rajona pārstāvji un uz otro atlases kārtu tika pieci no viņiem, stāsta Aizputes grupas tiesnesis Guntis Bucenieks.

Aizputes posmā vajadzēja startēt 21 dalībniekam, bet ieradušies bija 15 spēlētāji. No Liepājas rajona pārstāvjiem labāko desmitniekā, kas turpinās cīņu tālāk, iekļuva rucavnieki Jānis Laugalis, Jānis Laugalis juniors, Krists Laugalis un Edgars Trankalis, kā arī kalvenieks Jānis Ziobrovskis, durbenieks Māris Siksna.
Sacensības beidzās kalveniekam Vladimiram Borisovam un “Lejaskurzemes sporta” spēlētājam Ērikam Šnipkem.

Kuldīgā pirmajā atlases kārtā vajadzēja startēt 26 dalībniekiem, bet ieradās 16 spēlētāji, no kuriem trīs bija no Liepājas rajona. Uz otro atlases kārtu tika aizputnieki Kārlis Bravkovs un Andis Bucenieks. Sacensības beidzās aizputniekam Raimondam Deķim.

Vēl viena no atlases kārtām notika Tukumā. Tajā vajadzēja būt 21 spēlētājam, bet ieradās 18 dalībnieki. Cīņu tālāk turpinās Aivars Trankalis, Māris Isakovs un Harijs Ulmanis, bet nepaveicās Mārim Krūzam (visi no Priekules).

Latvijas čempionāta otrā atlases kārta notiks 7. martā Kuldīgā. Tajā 11 Liepājas rajona pārstāvjiem konkurenci veidos vēl 19 spēlētāji. Uz nākamo posmu tiks 15 labākie novusisti.

Pievieno komentāru

Sports