Pilsētas ātrumposma trasē notiks Liepājas zvaigžņu cīņas ar "LADA RX" automašīnām

Sestdien, 7. oktobrī, pulksten 15 rallija Liepājas pilsētas ātrumposma trasē būs iespēja vērot Liepājas rallija zvaigžņu cīņas ar "Lada RX" automašīnām.

Lada RX" sacensību sākuma laiks un formāts ir nedaudz mainīts. Uz starta stāsies Renārs Francis, Dans Lešcs, Aigars Tīdmanis, Mārtiņš Būčiņš, kartingists Andris Valters, aktieris Viktors Ellers un LADA RX kustības Latvijā vadītājs Jānis Bergs, informē Ātruma festivāla “Kurzeme” preses pārstāve Dita Dzene.

Renāra Franča būvētais auto ir pabeigts dažas dienas pirms sacensībām un vēl šovakar tiek veikti pēdējie testi pirms sacensībām. Var teikt, ka šī ir auto atgriešanās Liepājā, jo pirms dažiem gadiem tas tika iegādāts Grobiņā, aizvests uz Valmieru, kur pārbūvēts par sporta auto, taču tagad tas atgriezies Kurzemē, kur Renāra Franča garāžā piedzīvojis nopietnas pārvērtības.

Savukārt jau 18:25 un 18:38 pilsētas ielās startēs "Rally Liepāja" dalībnieki, kas līdz tam būs mērojuši pirmās sacensību dienas grants ātrumposmus.

Ātrumlaivu sacensības
Sestdien, 7. oktobrī, jau no plkst:10:00 Liepājas centrā, pie „Promenade Hotel” un Fontaine Royal” viesnīcām rūks ātrumlaivu motori, kur UPB Energy Kausa sacensībās Latvijas čempionāta ūdensmotosportā ātrumlaivām pēdējā posmā tiks noskaidroti šī sezonas labākie braucēji.

Savukārt viens no ātrumlaivu sacensību klašu uzvarētājiem iegūs ātruma festivāla Kurzeme atbalstītāja “Lauma Fabrics” specbalvu – nedēļas nogali Liepājā kopā ar ģimeni, kuras laikā būs iespēja gan izbaudīt plašo Liepājas kultūras dzīvi, gan iekļūt “Lauma Fabrics” ražošanas ēkā, kas ir viena no pasaulē 10 lielākajām ēkām.

Pievieno komentāru

Sports