"Pilnai laimei" viesosies LOC

Liepājas Olimpiskā centra telpās norisināsies Jura Bērziņa- Soma sporta fotogrāfiju izstāde “Pilnai laimei”, kura tiks atklāta šī gada 11. decembrī plkst. 17.00. Interesenti izstādi varēs aplūkot līdz 11.janvārim.

Izstāde “Pilnai laimei” stāsta par emocijām, uzvaras prieku, gandarījumu par pirmajām sacensībām, jeb par visu to, ar ko bagāts sports! Ar 40 lielformāta krāsu fotogrāfiju palīdzību, autors parāda, ka bagātajā Latvijas sporta dzīvē blakus pastāv gan olimpiskie, gan paraolimpiskie, gan tautas sporta veidi. Izstādes darbi tapuši vairāku gadu garumā, iemūžinot sportistus dažādās sacensībās Latvijā, Olimpiskajās spēlēs, kā arī ikdienišķos sporta pasākumos.          

Pateicoties SIA “VENDEN” atbalstam, Jura Bērziņa- Soma izstāde “Pilnai laimei” tika atklāta 2014. gada oktobrī. Pirmā izstādes pieturvieta ir uzņēmuma “VENDEN” mājvieta Cēsīs, un turpmākos astoņus mēnešus tā ceļos pa Latvijas Olimpiskajiem centriem, lai priecētu arī citus sporta un foto draugus.

Pēdējo četru gadu laikā, vairāk nekā 100 000 skatītāju apskatījuši Jura Bērziņa- Soma sporta fotogrāfiju izstādes “Atšķirīgi un līdzīgi” un “Tu esi, Tu vari”, kuras stāstīja par paraolimpiskajām spēlēm Londonā.

Par autoru

Juris Bērziņš-Soms sportu fotografē kopš 1966.gada. Sācis strādāt avīzē Sports, pēc tam Padomju Jaunatnē. Publicējies daudzos mūzu žurnālos un avīzēs, pēdējos gados arī interneta vidē. Darbojies arī reklāmas un modes fotogrāfijā. Kopš 2006.gada strādā žurnālā Sports. Fotografējis olimpiskajās spēlēs Pekinā, paraolimpiskajās spēlēs Londonā, daudzos Eiropas un pasaules čempionātos.

 
Anete Mūrniece
LOC praktikante

Pievieno komentāru

Sports