Pieprasa papildu paskaidrojumus par pēc "LMT Virslīgas" līdervienību spēles notikušo incidentu

Latvijas Futbola federācijas (LFF) Disciplinārā komisija pieprasījusi papildu paskaidrojumus par incidentu, kas norisinājās pēc Latvijas Futbola čempionāta - "LMT Virslīgas" - līdervienību "Ventspils" un "Liepājas metalurgs" mača. "Ventspils" futbolists Zurabs Mentesašvili pēc mača draudēja nogalināt "Metalurga" futbolistu Maksimu Rafaļski.

Incidents notika pēc pagājušā mēneša izskaņā notikušās spēles, kura Ventspilī noslēdzās ar rezultātu 1:1. "Ventspils" futbolists Zurabs Mentesašvili pēc spēles uzbrucis pretiniekam Maksimam Rafaļskim, saucot, ka viņu nogalinās, jo kādā epizodē liepājnieks esot rupji nospēlējis pret gruzīnu.

Mentesašvili no Rafaļska izdevies atraut tikai pēc tuvumā esošā apsarga, tiesnešu un citu personu iejaukšanās, bet notikušais fiksēts spēles protokolā.

Rafaļskis savā sākotnējā paskaidrojumā raksta, ka spēles laikā pāris reižu pret Mentešašvili nospēlējis asi, taču noteikumu robežās, ventspilnieks atbildējis ar mutiskiem apvainojumiem un draudiem, bet spēles izskaņā pret liepājnieku nospēlējis rupji, par ko saņēmis dzelteno kartīti, raksta portāls "liepajniekiem.lv". Savukārt pēc spēles Mentešašvili esot Rafaļski sagrābis aiz kakla un matiem un centies vairākas reizes iesist. Apsargs un tiesnešu brigāde uzbrucēju atrāva no spēlētāja.

Savukārt "Liepājas metalurga" vienības ģenerāldirektora Aleksandra Rogozas parakstītajā vēstulē arī norādīts uz Mentešašvili nepieļaujamo rīcību. Vēstulē rakstīts, ka viņš "sagaidīja Rafaļski, metās tam virsū, sāka žņaugt, saskrāpēja un draudēja nodurt". Turklāt tas noticis "Ventspils" telpās daudzu aculiecinieku, komandas biedru un tiesnešu klātbūtnē.

Kā pavēstīja Hartmanis, pagaidām nekāds sods Mentesašvili saistībā ar šo incidentu nav piespriests un par to tiks lemts pēc papildu paskaidrojumu saņemšanas.

Pievieno komentāru

Sports