Piektdien sveiks labākos Liepājas sportistus

Piektdien, 25. janvārī, plkst.19 Liepājas Latviešu biedrības namā notiks gadskārtējais pasākums "Sporta laureāts 2012", kurā tiks apbalvoti aizvadītā gada labākie Liepājas sportisti, viņu treneri, un personas, kuras ar savu personīgo ieguldījumu sekmējušas Liepājas sporta attīstību, informē Liepājas dome.

2012. gads ir bijis īpašs ar lielu godalgu birumu, it īpaši ekstrēmajos un tehniskajos sporta veidos, kā arī ar debijām mazākās un lielākās sporta sacensībās. Aizvadītajā gadā Liepāja iezīmējas arī kā Latvijas, Eiropas un Pasaules mēroga sporta notikumu norises vieta – Latvijas čempionāts peldēšanā, Latvijas III Olimpiāde, Eiropas čempionāts basketbolā un ūdensmotosportā, Pasaules čempionāts vindsērfingā.

Pasākuma kopējā tēma tiks saistīta ar Olimpiādi, jo pagājušajā gadā notika gan Londonas Olimpiskās spēles, gan Latvijas III Olimpiāde, kura notika tieši Liepājā. Tam par godu tiks sagatavots īpašs foto stūris, kur katrs pasākuma viesis varēs iejusties Olimpiskajā gaisotnē no senatnes līdz mūsdienām.

"Sporta laureāts" godināšanas pasākums notiks jau 52. reizi. Dažādās kategorijās tiks godināti 49 Liepājas sporta personas.

Pievieno komentāru

Sports