Piektdien bez Brieža Liepājā arī Lopajevs un Jarjomenko

IBA Pasaules čempions boksā smagsvariem Mairis Briedis 14.novembrī Liepājas Olimpiskajā centrā aizstāvēs pērn izcīnīto titulu ar 12 raundu cīņu pret beļģi Ismailu Abdulu (Ismail Abdoul). Cīņa tiks aizvadīta gada lielākā sporta pasākuma “Boksa vakars ar Mairi Briedi” ietvaros, kurā bez Brieža startēs vēl divi Latvijas pārstāvji, informē pasākuma pārstāvis Raimonds Zeps.

Pasākumu Liepājā ievadīs Eiropas populārākā boksa komercturnīra Bigger’s Better organizatoru pilnīgi jauns produkts – “Bigger’s Better Girl Power” kikboksa turnīrs. Turnīrā astoņas īpaši atlasītas sievietes-kikbokseres sacentīsies par uzvaru un naudas balvu. Turnīrā startēs arī Liepājas pārstāve – 19-gadīgā Latvijas K-1 čempione Karīna Jarjomenko.

Vakara turpinājumā tiks aizvadītas piecas profesionālā boksa cīņas ar Latvijas pārstāvju Maira Brieža un Oļega Lopajeva dalību. 27. gadus vecais Lopajevs aizvadīs pirmspēdējo vakara cīņu, tajā astoņos raundos sacenšoties ar līdz šim profesionālajā boksā zaudējumus nepiedzīvojušo grieķi Jevgēnijosu Lazaridi (Evgenios Lazaridis).

Vakara gaidītākā cīņa noslēgs boksa vakaru ar Latvijas boksera Maira Brieža pērn iegūtā IBA Pasaules čempiona titula aizstāvēšana pret beļģi Ismailu Abdulu (Ismail Abdoul), kurš savā karjerā jau cīnījies par vairākiem no prestižākajiem tituliem un sacenties ar tādām šodienas boksa superzvaigznēm kā Deivids Hejs, Huans Pablo Hernandezs, Marko Huks, Kržistofs Vlodarčiks un citiem.

Pasākums Liepājas Olimpiskajā centrā sāksies no plkst. 20:00 un biļetes uz “Boksa vakaru ar Mairi Briedi” ir pieejamas tirdzniecībā visās “Biļešu Serviss” kasēs. Biļešu cena no 8 – 25 EUR.

Pievieno komentāru

Sports