Piektdien "Arēnā Rīga" līdzjutēji centīsies sasniegt jaunu pasaules rekordu

17.aprīlī pēc Latvijas hokeja izlases otrās pārbaudes spēles ar Slovākijas valstsvienību uz "Arēnas Rīga" ledus, iespējams, tiks sasniegts jauns pasaules rekords - lielākais līdzjutēju skaits, kas var ietilpt hokeja laukumā.

SIA "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) organizētā akcija sāksies ap plkst.22.

Kā norādīja akcijas rīkotāji, ikvienam ir zināms, ka hokejā vairāk par 12 spēlētājiem uz laukuma ir pārāk daudz, taču pagaidām nav zināms, cik fanu var ietilpt hokeja laukumā.

"Latvijas hokeja faniem ir lielākās sirdis pasaulē, un viņu radītās emocijas atbalsojas tālu pāri hokeja laukuma bortiem," atzinis mobilo sakaru operatora "Latvijas Mobilais telefons" (LMT) prezidents Juris Binde. Viņš aicina visus hokeja fanus piektdienas vakarā atnākt uz "Arēnu Rīga", uzkāpt uz ledus un pašiem kļūt par jaunā rekorda dalībniekiem.

"Mēs lepojamies, ka esam šī pasākuma iniciatori, un ticam, ka rekordu sasniegt izdosies," teicis LMT prezidents.

Rekorda sasniegšanas mēģinājumu vadīs pazīstamais sporta pasākumu vadītājs Ēriks Loks un pieredzējušais sporta komentētājs Anatolijs Kreipāns. Pasākums tiks tiešraidē translēts Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā, kā arī īpaši izveidotā interneta mājaslapā "www.latvijasrekordi.lv", kurā tiks apkopota visa informācija par jauno rekordu.

Visi rekorda sasniegšanas dalībnieki kā piemiņas veltes saņems īpaši šim notikumam radītas nozīmītes.

Pievieno komentāru

Sports