Pie pirmā panākuma rajona meistarsacīkstēs tiek "Vega 1" volejbolisti; Grobiņa knapi pārspēj Nīcu

Vakar, 27. oktobrī, Liepājas Olimpiskajā centrā pie sava pirmā panākuma Liepājas rajona meistarsacīkstēs volejbolā tika "Vega 1" volejbolisti, kas savā pirmajā spēlē pārspēja otru Liepājas komandu "Liepājnieki" ar rezultātu 3:0.

26. oktobrī ar divām spēlēm Grobiņā un Aizputē sākās kārtējais rajona čempionāts volejbolā un 27. oktobrī savas pirmās cīņas Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīja arī abas Liepājas komandas – "Vega 1" un "Liepājnieki". Par mača favorītiem uzskatītie "Vega 1" volejbolisti to arī apliecināja un uzvarēja visos setos, izcīnot pirmo uzvaru – 3:0.

Saspringts mačs izvērtās dienu iepriekš Grobiņā starp "Grobiņas" un "Nīcas" volejbolistiem, kur uzvarētāju noskaidrošanai bija nepieciešami visi pieci seti. Izšķirošajā setā nedaudz pārliecinošāki bija Grobiņas volejbolisti, izcīnot savu pirmo uzvaru ar 3:2.

Nākamās spēles rajona meistarsacīkstēs tiks aizvadītas jau šovakar, 28. oktobrī. Daugavas zālē spēkiem mērosies "Liepājas LU" un "Grobiņas" volejbolisti, Liepājas Olimpiskajā centrā spēli aizvadīs "Liepājnieki" un "Aizpute 1". Šīs spēles sākums pulksten – pulksten 20.30.

Pievieno komentāru

Sports