Pēteris Tervits Priekules sporta dzīvē ieviesīs jaunu kārtību 36

Uz Priekules jaunā sporta organizatora Pētera Tervita un domes izpilddirektora Andra Razmas organizēto tikšanos atnāca vien četri pilsētas sporta entuziasti. Viņi uzzināja P. Tervita jauno kārtību.

“Vismaz vīzijas dabūju zināt. Kādi ir plāni. Ar Andri jau viss bija skaidrs, viņa darbības stils,” pēc tikšanās ar jauno sporta organizatoru stāsta priekulnieks Ainars Auznieks. Viņš spriež, ka pēc dzirdētā P. Tervita ieceres izklausās cerīgas. “Kā būs ar darbiem, redzēs, laiks rādīs,” piebilst A. Auznieks.

“Varēs spriest pēc pusgada, kad būs kaut kas noticis. Grūti ir cilvēku vērtēt, kad mēs viņu darbā neesam redzējuši. Pēc runām jau liekas, ka normāls cilvēks. Ceru, ka viss būs kārtībā,” stāsta Priekules šautriņu metējs Aigars Strēlis. Viņš uz tikšanos nācis, lai uzzinātu, kā noritēs sacensību organizēšana.

“Pie Andra aizgāju, man vairs nebija jākreņķējas, vai būs kultūras nams un kas maksās. Man tā sadarbība vairāk interesē. Pašas sacensības visu mūžu ir organizētas, un organizēšu tālāk,” norāda A. Strēlis.

P. Tervits pēc īsas iepazīstināšanas ar sevi atzina, ka priekulnieki bija pieraduši  pie bijušā sporta metodiķa A. Razmas labā darba. “Tā kā Andris strādāja, tā es nestrādāšu. Jūs viņu esat ekspluatējuši ne pa jokam. Andra sieva mazgāja formas, manējā to nedarīs,” uzsvēra P. Tervits.

Viņš pauda savu pārliecību, ka nekas nenotiks vairāk vai labāk, ja paši Priekules sportisti nemainīsies, nepalielinās sava darba apjomu. “Katrā sporta veidā jābūt kādam trakajam, kurš velk,” uz jaunu kārtību mudina P. Tervits.

Iniciatīvai tomēr jānāk no vadītāja, pārdomās dalījās A. Razma. Savukārt Priekules sporta veterāns Voldemārs Roga piebilda: ja pašam sportistam sacensībās gan jāpiedalās, gan jātiesā, tad labi rezultāti izpaliks. P. Tervits gan pauda pārliecību, ka katrā sporta veidā atradīsies entuziasti, bet, ja viņu tomēr nebūs, pats tiesāšot mačus.

P. Tervits atnākušajiem darīja zināmu, ka pilsētas sporta budžets nav palicis mazāks. Viena no prioritātēm būs novuss, kuram gan neatradīsies vieta jaunajā hallē, jo novusā izmanto borskābi.

Jaunais sporta organizators arī atzina, ka viņa prioritāte būs sporta veidi, kuros ir slodzes, lai gan arī populārās zolītes, dambretes un šaha sacensības nekur nepazudīs.

Pievieno komentāru

Komentāri 36

pēter turies ;)

sportiste 28.01.2009. 18:55:56
Jā, Razma strādā skolā, bet tur skolotājas patiešām ir labas, nav ko izcelt vienu, kura sevi prot pati paslavēt un citus pakritizēt.Vai tad runa ir par sievām? Cienījamie cilvēki, esat aizmirsuši par sporta dzīvi. Nepārspīlējiet par Razmu! Viņš arī prot pats labi par sevi parūpēties.Varētu arī Tervitam līdzēt, nevis klausīties. Ļausim Tervitam sākt strādāt.Jā, esam īsti latvieši, spējam noknābāt cilvēku pirms viņš sācis nopietni darbu darīt.Tādi mēs esam-visi sportisti? Būsim saprotoši, palīdzēsim.ja redzēsim, ka jāpalīdz, darīsim to! Valsts ir pilna negācijām.Vajag vēl?lai veicas, Tervita kungs! daudzi cilvēki būs ar Jums, redzēsiet!
pilniigi piekriitu.
arii pats paziistu Tervita kungu personiigi, un atbalstu vinju par visiem 100%. un nesaprotu kaada jeega ir vinju nolikt pirms vinjsh neko veel nav izdariijis. pashiem patiktu ja juusu darbu noliktu un veel visaadi nodir*tu??? vajag tachu vinju atbalstiit lai arii vinjam ir vieglaak.

vinsjh kaa normaals vecis ir sariikojis zaales atklaashanas machu handbolaa, un atkal daudziem nepatiik. bet nekad jau nevar visiem izpatikt un domaaju ka handbols (taada liimenja speele) bija ljoti laba izveele ;)

PEETER TURI RAJONU ;) 8)

pirms 12 gadiem, 2009.02.07 16:19

mērkaķis

27.01.2009. 23:49:34 rakstītā komentāra autor,tik viegli tu cauri netiksi!Tas vien, jampampiņ, ka esi sarakstījis muļķības slēpjoties aiz dažādiem (atšķirīgiem) vārdiem tevi nepaglābs. IP adrese tev ir viena!

pirms 12 gadiem, 2009.01.31 16:35

Huans Karlos un Esmeralda

Pats zini, ka ne par Razmu bija runa.

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 13:37

Lusisitai

Man ir pašam savs darbs un mani tas apmierina... Un tajā amatā es pat negribot tikai visu viltu uz leju Priekulē. man ir tikai žēl Priekulnieku

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 10:22

Lusisita

man liekas, ka runa ir par tevi - 23:20:18 rakstītā komentāra autor!

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 09:27

Lusisita

Razma uz šo amatu vairs nepretendēja, tāpēc skaidrs, ka ne jau par viņu ir runā HK&E.

pirms 12 gadiem, 2009.01.29 09:21

HK un E

Tu laikam tikko piedzimis esi!? Vismaz pēc zināšanām spriežot! Razma no darba pats aizgāja! par ko gan viņam tagad dusmoties? LOL! ja jau viņam tas tik ļoti degtu vai skauztu, ka kāds (šajā gadījumā Pēteris - nav svarīgi kas...) viņa vietā strādātu labāk, tad nebūtu pats aizgājis... Un kas viņam varētu skauzt? Pēteris neko nav atņēmis, bet gan iekārtojies brīvā amatā! Ar tādu reputčiju kāda ir Pēterim, viņš pat sūdam nevarētu atņemt poda valdnieka titulu ;) :D

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 23:20

Huans Karlos un Esmeralda

Drīzāk gan izskatās pēc vietējā "sporta ģēnija" dusmu lēkmes, jo tas Tervits "atņēmis" iekāroto amatu. Tagad tas slimais cilvēciņš nopūlas ne pa jokam, lai to Pēteri padarītu par kaut ko ļaunam ezim līdzīgu. Bet tā Priekule jau nav liela, un "ģēnijs" arī zināms.

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 22:02

Liepājniece

Knābā to Pēterīti,tāpēc ka viņš ir ļoti daudzus cilvēkus pie.......... un tie cilvēki viņam nevar piedot.

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 20:45

sportiste

Jā, Razma strādā skolā, bet tur skolotājas patiešām ir labas, nav ko izcelt vienu, kura sevi prot pati paslavēt un citus pakritizēt.Vai tad runa ir par sievām? Cienījamie cilvēki, esat aizmirsuši par sporta dzīvi. Nepārspīlējiet par Razmu! Viņš arī prot pats labi par sevi parūpēties.Varētu arī Tervitam līdzēt, nevis klausīties. Ļausim Tervitam sākt strādāt.Jā, esam īsti latvieši, spējam noknābāt cilvēku pirms viņš sācis nopietni darbu darīt.Tādi mēs esam-visi sportisti? Būsim saprotoši, palīdzēsim.ja redzēsim, ka jāpalīdz, darīsim to! Valsts ir pilna negācijām.Vajag vēl?lai veicas, Tervita kungs! daudzi cilvēki būs ar Jums, redzēsiet!

pirms 12 gadiem, 2009.01.28 18:55

Mērkaķim

http://rekurzeme.lv/portals/priekule/raksts.html?xml_id=7792

PS: Tiešām mērkaķis :D:D:D

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 23:49

mērkaķis

Komentāru rakstītājs ar vārdu Vilma, vīrietis, Kārļa draugs un :D (topogrāfiskais idiots, kurš vārda vietā, laikam uzzīmējis savu pases bildi) ir viena un tā pati persona.
Pēc komentāra 15:03:17 jasecina, ka viņam ar veselību gluži viss nav kārtībā, jo kāds sakars šim rakstam ar kaut kādu Kārli? Pilnīgs sviests!

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 22:18

Burvīgais!

gan jau, ka kādu drēbīti arī izmazgās Pētera sieva ;) :D:D:D

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 22:13

Zelma Vilmai

Kas vainas citām skolotājām? Gan jau viņas labi jūtas! Liekas,ka sporta organizators labi pazīst pieminēto skolotāju, tik pamatīgi pārzinot visas sfēras viņas dzīvē!

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 21:40

zibsnitis

par to atnākšanu un izrunāšanos kaut kā neko nebiju dzirdējis par tikšanos kas notika neko nebiju dzirdējis un cik var saprast pēc raksta arī daudzi citi Priekules sportisti arī nē jo nezinu kur tā informācija vispār bija pieejama par tikšanos.

piekrītu par teikto ka neviens viņa vietā naudu nepelnīs un tiesāt neko netaisās un arī organizēt arī neorganizēs par to viņš saņem algu ne jau kāds cits.

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 21:26

Vilma

kā tagad jūtas pārējās Priekules skolotājas????

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 20:55

vīrietis

pēter pēter kā tu tā gudrs cilvēks vari rakstīt katram vīrietim sava sieviete ir lieliskākā uz šis zemes un priekules skolā visas skolotājas ir lieliskas ja tu vēl to nezini jūtu ka švaki tev ies esi pārāk iedomīgs uz sevi un arī strādāt vajadzēs ne tikai naudiņu skaitīt

pirms 12 gadiem, 2009.01.27 18:18

Sports