Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pēteris Tervits cer uz veiksmīgu sadarbību 38

Priekules jaunais sporta darba organizators Pēteris Tervits pirmajā darba nedēļā ieskicējis savus pirmos veicamos uzdevumus. Viņš ir gatavs sadarboties ar visiem, kuri grib un ir gatavi sportot, arī paši organizējoties savā starpā.

P. Tervits darbu uzsāka 5. janvārī, un viņa pienākumos ietilpst ne tikai sporta darba organizēšana, bet arī jaunās sporta halles pārvaldīšana. Jaunais Priekules sporta darba organizators norāda, ka pirmā nedēļa pagājusi pie budžeta veidošanas, kas sporta pasākumiem nebūs mazāks kā pagājušajā gadā, kā arī pie sporta halles apsekošanas, kurai šis tas vēl ir jāpamaina.

Virtuve vēl jāapošņā
“Priekules sporta dzīve ir vēl mazliet jāsaprot, jo līdz šim Priekules sporta dzīve ir noritējusi Vaiņodē, Durbē un vēl visur citur, bet ne pašā Priekulē, ja runājam par tiem cilvēkiem, kuri rajona spartakiādē un čempionātos piedalās,” stāsta P. Tervits. Viņš norāda, ka pašā Priekulē sporta aktīvs bijis tikai vasarā.

Pārmaiņas būšot līdz ar jaunās sporta halles atvēršanu, kas, iespējams, notiks martā. Tad halles aerobikas zāle būšot līdzšinējās sporta zālēs lielumā, zina teikt P. Tervits. Viņš sola, ka hallē visiem noteikumiem atbildīs divi basketbola laukumi. Vēl būs arī trenažieru zāle. Pilsētā varēs attīstīties komandu sporta veidi.

“Nav vērts ieguldīt hallē summu, kas rakstāma ar septiņiem cipariem, ja kaut kas nemainās. Ceru, ka pilsētas iedzīvotājiem būs prieks iet un sportot,” cer P. Tervits. Viņš ir pārliecināts, ka izdosies sadarbība ar pilsētas sportistiem.

“Lai nāk ar saviem ierosinājumiem, tālāk jau skatīsimies, kādas būs iespējas,” mudina P. Tervits. Viņš ir pārliecināts, ka tiem, kuri gribēs, varianti atradīsies. Piemēram, hallē vienlaikus basketbolu varēs “griezt” 20 veči.

Ierosina kopīgu tikšanos
Novusa kluba “Priekule” pārstāvis Gundars Auznieks portālam piektdien atzina, ka viņš ar P. Tervitu tiksies vakarā, lai iepazītos un pārrunātu budžeta lietas. “Nemaz nezinu, kāds izskatās,” atzīstas G. Auznieks.

Rajona šautriņu mešanas līderis Aigars Strēlis piebilst, ka derētu sarīkot kopīgu tikšanos ar visiem pilsētas sportistiem, lai katram atsevišķi nebūtu jāķer. Viņš šādu ierosinājumu izteicis bijušajam sporta organizatoram Andrim Razmam, bet viss laikam pajucis. “Man nav pagaidām nekāda priekšstata, tikai tik, cik internetā lasīju komentārus. Redzēs, kad halle atvērsies,” norāda A. Strēlis.

A. Razma apgalvo, ka, cik P. Tervits viņam jautājis, tik padomu nav liedzis. “Dalība basketbola čempionātā ir pieteikta, budžets ir sastādīts. Pagaidām viss ir kārtībā,” uzskata A. Razma.

Arī smagatlēts Arnis Kvietkauskis uzskata, ka viss būs labi, bet viņa kolēģis Kristaps Juškevičs piebilst, ka tiešām derētu visiem kopīga tikšanās, jo viņš par jauno sporta darba organizatoru neko nezina.

Citu Priekules jaunos sportistu aprindās attieksme pret P. Tervitu ir negatīvāka, uzskatot, ka tagad sporta Priekulē vairs nebūs, jo P. Tervits “piesmējis” jau Ikara sporta svētkus pagājušajā vasarā, pievīlis ne vienu vien sportotāju.

“Tas jau nav sports, tā ir dauzīšanās, rotaļas ar sporta elementiem. Bez šaubām pieņemu, ka bija kāds neapmierināts, kurš atnāca divus stundas vēlāk, kad viss bija sācies. Kuram nācās saprast, ka viņa komanda ir nokavējusi. Trešajā kārtā ir diezgan grūti iekļaut vēl kādu,” atminas P. Tervits, piebilstot, ka toreiz pasākuma organizēšanā aizstājis A. Razmu.

Pievieno komentāru

Komentāri 38

krokodils

Tā jau man likās, ka iesnas vien te nevarētu būt pie vainas.

pirms 11 gadiem, 2009.01.27 16:22

:D

Jā, mani pirms mēneša izlaida no psihoneiroloģiskās slimnīcas.

pirms 11 gadiem, 2009.01.27 14:23

krokodils

kāds te ir pārdzēries pienu vai saostījies kūtsmēslus -visur redzami Kārļi.

pirms 11 gadiem, 2009.01.26 16:17

Ulbrokas Betmens

Izklausās, ka tev ir ne tikai iesnas, bet arī kāda garīga slimība.

pirms 11 gadiem, 2009.01.24 14:27

Aizmirsu!

Es aizmirsu atbildēt uz Tavu jautājumu! Man ir iesnas :D:D:D

pirms 11 gadiem, 2009.01.23 20:13

:D:D:D

ja viņš tā izdarītu, tad handbola federācija viņu ieliktu aiz restēm nevis Tu mani.... Un arī attiecīgās bērnu aizstāvju institūcijas... To ko viņš jau ir izdarījis liepājā, ir atnācis arī līdz Ulbrokai...

pirms 11 gadiem, 2009.01.23 20:10

Kārlis

Iepriekšējā komentāra autor, ja kāds kādam ir parādā, tad šādi jautājumi tiek kārtoti attiecīgās institūcijās..Tikai tev jau nav kur iet, jo tevis teiktajam nav nekāda pamata ?!

Tervita vietā es uzrakstītu iesniegumu policijā par goda un cieņas aizskaršanu. Atrastu tevi ātri. Tad varētu šļupstēt, cik patīk.

P.S. tu neesi vesels?

pirms 11 gadiem, 2009.01.23 15:22

Kārlim

:D:D:D Beidz Te jokus dzīt! Lai viņā atdod visu, kam viņš ir parādā un tad varēsim runāt par godīgu cilvēku un darbu... Apčakarējis gan lielus, gan mazus... jaunus un vecus..
PS: Tu neesi viņa radinieks?

pirms 11 gadiem, 2009.01.22 17:59

Kārlis

Iepriekšējā komentāra autor, acīmredzot tev ir problēmas ar rakstītā teksta saprašanu. Paldies par padomu - par Google.., tas tikai pierāda manis teikto, ka visiem šiem negatīvajiem izteikumiem par Tetrvitu nav nekāda pamatojuma.

Protams, ka Priekulē, kur viens otru pazīst, iebraucēja ( būtībā sveša cilvēka) apstiprināšana amatā uz kuru pretendē minka, bebrs u.c. vietējie zvēri var izraisīt neapmierinātību. Tomēr, Tervits ir apstiprināts, tāpēc atslābsti!

Tervits ir labākā kanditatūra šim amatam, tāpēc arī tika apstiprināts.

pirms 11 gadiem, 2009.01.19 11:23

to kārlis

HA HA HA Kārli! :D:D:D Ieraksti googlē "Pēteris Tervits" un pirmais ko izsviedies būs tas, kā viņš piečaskarēja Liepāju! Pamēģini!

pirms 11 gadiem, 2009.01.19 00:00

Kārlis

Un par Liepāju priekulnieki, jūs varētu vispār paklusēt! Dzīvojiet mierīgi savā miestā un turpiniet audzēt cūkas vai, kas jums tur ir..

pirms 11 gadiem, 2009.01.18 17:31

Kārlis

Acīmredzot, īstais iemesls Tervita nomelnošanai ir viņa ticība.. Man personīgi pie kājas, kam viņš tur tic, bet apmelot viņu neļaušu. Un tā vietā, lai mani sūtītu pie viņa.. ejiet paši un pajautājiet, kas uz sirds, pāķi!

pirms 11 gadiem, 2009.01.18 17:25

Novadnieks

Sludināt ir viens, bet dzīvē rīkoties ir pavisam kas cits. Āmen.

pirms 11 gadiem, 2009.01.18 13:17

To Karlis

Beidz te murkšķēt, Kārli! Viņš ir ne tikai piečakarējis Liepāju, bet viņa zādzības ir latvijas hanbola mērogā... nez kāpēc tad viņš aiztinās no... handbola komandas! Kāpēc viņam vajag iekasēt naudu no meitenēm par autobusu un vēl no bērniem par formām...? ja Tervits būtu normāls Liepājas sporta bīdītājs, tad viņš nebūtu ņēmis kājas pār pleciem un aiztinies!!! Nesaproti, Kārli? Pajautā pats viņam!!! Un es zinu šo to, ar ko tervits aprausies držumā! Uzrakstīšu savu viedokli un to ko zinu, un tad redzēs, ko Tervits teiks! Kād varētu uzrakstīt, kas spēlē rajona basi pie Priekules!? Baumo, ka baznīcas puiši! ;) :D

pirms 11 gadiem, 2009.01.18 11:40

Kārlis

Ārprāts, tā Priekule laikam ir kaut kāds pakaļas caurums, jo lai tādus komentārus (melus)sarakstītu ir jābūt tiešām d.. Varu saderēt, ka jūs viņu dzīvē pat redzējuši neesat.
Tervits nemaz nevarētu kļūt par Liepājas sporta pārvaldes vadītāju, ja viņš neatbilstu visām izvirzītajām prasībām. Atceros Tervitu gan kā Liepājas sporta "bīdītāju", gan kā handbola treneri.
Vienīgais viņa mīnuss ir tas, ka viņš to sportu uztver pārāk nopietni.

pirms 11 gadiem, 2009.01.18 06:00

Liepājniece

Tervita vecie grēki, vikace nau piedodami, pajautā viņam pašam, par Liepājas grēkiem.

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 20:40

Vikace

Man kauns ,kā mums patīk apliet ar samazgām cilvēku,kas vēl nav sācis savu darbu.Kritžēt var ja darbs neiet kopā ar vārdiem..Ceru uz to labāko.

pirms 11 gadiem, 2009.01.13 11:20

Sports