Pēdējā mačā spraigi cīnās ar "Talsi 2" vienību

Aizputes florbola komanda "F.F.K. Livonija" piedzīvojusi zaudējumu Latvijas florbola čempionāta otrās līgas pēdējā spēlē. Aizputnieki Cīravā ar 6:9 zaudēja komandai "Talsi 2". Vēl pēc otrā perioda rezultāts bija neizšķirts - 5:5.

Pirmajā periodā talsenieki divas reizes izvirzījās vadībā, bet abās reizēs "F.F.K. Livonija" prata panākt neizšķirtu. Pirmais periods noslēdzās 2:2. Aizputnieku labā vārtus guva Kaspars Kļevcovs un Lauris Zaicevs.

Gandrīz pēc tāda paša scenārija norisinājās arī otrais periods. Perioda sākumā viesi izvirzījās vadībā ar 3:2, bet pussekundi vēlāk neizšķirtu 3:3 panāca K. Kļevcovs. Perioda vidū talsnieki guva divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 5:3, bet perioda izskaņā L. Zaicevs un Jānis Odiņš padsmit sekunžu laikā panāca 5:5.

Trešajā periodā aizputniekiem ko līdzīgu neizdevās iespēt. Viesi guva vēl četrus vārtus, bet "F.F.K. Livonijas" rindās precīzs bija J. Odiņš.

Latvijas florbola čempionāta otrajā līgā Kurzemes reģiona čempionātā aizputnieki kopumā izcīnīja astoņus punktus un debijas gadā bija spiesti samierināties ar pēdējo - sesto vietu.