Pēc Sevastovas panākuma Latvija nodrošina uzvaru Federāciju kausa spēlē ar Maroku

Federāciju kausa izcīņas Eiropas/Āfrikas zonas otrās grupas turnīra pirmā mača otrajā spēlē ceturtdien Liepājas tenisiste Anastasija Sevastova ar rezultātu 6-2, 6-0 pārliecinoši pieveica Marokas līderi Fatimu Zahrae el Alami, nodrošinot uzvaru summā.

Jau ziņots, ka pirms tam Irina Kuzmina ar rezultātu 3-6, 6-4, 6-2 pieveica Marokas sportisti Nadju Lalami.

Pēc šīm uzvarām Latvija izvirzījusies vadībā ar 2-0. Cīņā ar Maroku vēl atlicis aizvadīt dubultspēli, kur Latviju, visticamāk, pārstāvēs Līga Dekmeijere un Sevastova.

WTA pasaules rangā vienspēlēs šonedēļ Sevastova ieņem 161.vietu, kas ir augstākā viņas karjerā, Kuzmina atrodas 348.vietā, el Alami pašlaik ir 522.vietā, bet Lalami ieņem 652.pozīciju.

Piektdien Latvijas tenisistes mērosies spēkiem ar Portugāles komandu, kas savā pirmajā spēlē ar 3-0 pieveica Maroku.

Jau ziņots, ka otrajā apakšgrupā cīņas aizvada Gruzija, Turcija un DĀR.

Katras apakšgrupas uzvarētāji pēc grupu turnīra tiksies ar otras grupas otrās vietas ieguvējiem, un šī dueļa uzvarētājs nākamgad varēs startēt Eiropas/Āfrikas zonas pirmajā grupā.

Dubultspēļu rangā Dekmeijere šonedēļ atrodas 66.vietā, kas ir par trijām pozīcijām augstāk nekā viņas līdzšinējā labākā vieta karjerā. Kuzmina ieņem 218.pozīciju, bet Sevastova atrodas 385.vietā, kas arī ir augstākā vieta viņas karjerā. Rekordu sasniegusi arī Marcinkēviča, kura šonedēļ ieņem 761.pozīciju.

No Portugāles tenisistēm WTA vienspēļu rangā augstāko vietu ieņem talantīgā 16 gadus vecā Mišela Larčera de Britu, kura atrodas 134.vietā, Neuza Silva ieņem 162.vietu, bet Frederika Pedade atrodas 199.pozīcijā.

Pievieno komentāru

Sports