Pēc Razmas atteikšanās Latvija izslēgta no Pasaules kausa dartā dalībnieku vidus 4

Pēc valsts labākā šautriņu metēja Madara Razmas atteikšanās no dalības jūnijā gaidāmajā Pasaules kausā dartā, Latvija izslēgta no šo sacensību dalībnieku vidus.

Razma gada sākumā ieguva iespēju piedalīties Profesionālās darta korporācijas (PDC) seriāla sacensībās un nedaudz vēlāk kļuva zināms, ka Latvija saņēmusi ceļazīmi uz pasaules spēcīgākās korporācijas organizētajām Pasaules kausa sacensībām, kas ir vienīgās šī sporta veida nacionālo valstu sacensības profesionāļiem, raksta LETA.

Tomēr pirms mēneša Razma pavēstīja, ka jūnijā viņam ir plānotas kāzas un tāpēc Pasaules kausā, kur viņam bija plānots spēlēt duetā ar Nauri Gleglu, nepiedalīsies.

Šonedēļ organizatori apstiprinājuši, ka Latvijas vietā Pasaules kausā piedalīsies cita debitante Šveice, kas pirmajā kārtā jeb sacensību 1/16 finālā tiksies ar Brazīliju. Zīmīgi, ka tieši šīs divas valstis būs vienīgās debitantes turnīrā.

Sacensības notiks no 1. līdz 4.jūnijam Vācijas pilsētā Frankfurtē un to kopējais balvu fonds būs 300 000 mārciņu (350 000 eiro).

Kopumā turnīrā piedalīsies 32 valstu komandas ar diviem spēlētājiem katrā izlasē.

Razma iepriekšējos četrus gadus veiksmīgi startēja Lielbritānijas Darts organizācijas (BDO) un Pasaules Darts federācijas (WDF) reitinga turnīros, bet šī gada janvārī ar pirmo mēģinājumu izcīnīja PDC profesionāļu licenci nākamajām divām sezonām. Tikmēr viņa pārinieks turnīrā bija ieplānots Gleglu, kurš pērnā gada septembrī kopā ar Razmu pārstāvēja valsti Eiropas kausa izcīņā, ko rīkoja WDF, bet šogad abi kopā startē PDC Skandināvijas un Baltijas tūres posmos.

Razma un Gleglu tiesības startēt prestižajā Pasaules kausā izcīnīja, tieši pateicoties startiem Skandināvijas un Baltijas tūres posmos.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Šautriņa

Tā laikam bija vienīgā iespēja, žēl ka palaida garām.Kāzas ir un paliek dzīves skaistākais mirklis.

pirms 4 gadiem, 2017.05.25 08:42

Bulta

Nu šādu iespēju palaist garām, nu, nu! Līgava tak nekur neaizbēgs!!!

pirms 4 gadiem, 2017.05.25 16:13

spārniņš

Latvija tur tika, jo Madaram ir PDC licence un šautriņas arī nekur neaizbēgs :D

pirms 4 gadiem, 2017.05.26 09:11

Helmuts

Ne jau kāzu dēļ palaida garām. Līgava paimela viņu pirms kāzām un viss. razma nav spējīgs pieņemt nevienu vīrišķu lēmumu un ir iemīlējies sevī......

pirms 3 gadiem, 2017.07.09 00:38

Sports