Pēc mēneša sāksies Eiropas sieviešu basketbola čempionāta spēles

Pēc mēneša, 7. jūnijā, Latvijā sāksies Eiropas sieviešu basketbola čempionāts 2009. Par tā norises vietu ir izraudzītas trīs Latvijas pilsētas - Liepāja, Valmiera un Rīga, kur tiks aizvadītas finālsacensības. Tā kā Liepājas Olimpiskais centrs ir daļa no čempionāta, piedāvājam Jums jaunumus par čempionāta norisi.

Jau pirmdien, 11. maijā, Liepājā ieradīsies Latvijas Nacionālā sieviešu izlase, lai aizvadītu savu pirmo treniņnometni, kura mūsu pilsētā notiks līdz pat 16. maijam. Šajā laikā Latvijas sieviešu izlase aizvadīs savus pirmos treniņus Liepājas Olimpiskajā centrā, kā arī savas pirmās divas draudzības spēles pret Lietuvas komandu. Pirmais valstsvienības treniņš ir paredzēts 11. maijā pulksten 10:00.
Pārbaudes spēles

Latvijas Nacionālā sieviešu basketbola izlase Liepājas Olimpiskajā centrā aizvadīs arī vairākas draudzības spēles pirms gaidāmā Eiropas čempionāta. Kopumā tiks aizvadītas četras spēles un pirmā no tām notiks 14. maijā, kad mūsu Nacionālā izlase sacentīsies ar dienvidu kaimiņiem  - Lietuvas izlasi. Spēles sākums pulksten 19:30. Dienu vēlāk, 15. maijā, mūsu izlase aizvadīs atkārtotu spēli ar Lietuvas izlasi, taču šoreiz spēle risināsies aiz slēgtām durvīm, tas nozīmē bez skatītājiem.  

Savukārt, no 30. maija līdz 2. jūnijam Liepājas Olimpiskajā centrā norisināsies trīs nacionālo izlašu pārbaudes turnīrs starp Latvijas, Ukrainas un Turcijas komandām. Pirmā spēle gaidāma 30. maijā, kad Latvija spēkosies ar Ukrainas valstsvienību. Spēles sākums pulksten 20:15. Dienu vēlāk, 1. jūnijā, Latvijas meitenēm pretim stāsies Turcijas izlase. Arī šīs spēles sākums pulksten 20:15. Savukārt, 2. jūnijā, savstarpējo spēli aizvadīs Ukrainas un Turcijas sieviešu izlases. Spēles laiks paliek nemainīgs - 20:15.

Biļetes uz Eiropas čempionāta spēlēm ir iespējams iegādāties internetā www.bilesuserviss.lv, kā arī tās var nopirkt "Biļešu servisa" tirdzniecības punktos visā Latvijā. Biļetes cena ir Ls 5, turklāt tā ir derīga uz visām četrām attiecīgās dienas spēlēm, kas nozīmē, ka viena spēle izmaksā Ls 1,25.

Pievieno komentāru

Sports