Pēc daudzu gadu pārtraukuma Liepājā atkal notiks olimpiskās svarcelšanas sacensības

24. oktobrī daudzfunkcionālās fitnesa zāles “Power House Liepāja” telpās (Flotes iela 3/5) notiks olimpiskās svarcelšanas sacensības. Pēdējo reizi profesionālā līmeņa sacensības šajā disciplīnā Liepājā notika 1997. gadā.

Sacensību mērķis ir popularizēt olimpiskās svarcelšanas popularitāti Liepājā un liepājnieku vidū, kā arī ieinteresēt jauniešus pievērsties šim sporta veidam, informē sporta kluba “Liepāja Power House” svarcelšanas treneris Rihards Nejs.

Olimpiskā svarcelšana sastāv no divām disciplīnām – raušanas un grūšanas. Sacensības tiks vērtētas pēc olimpiskās svarcelšanas noteikumiem. 

Sacensībās aicināti piedalīties sportisti no visas Latvijas šādās kategorijās:
bērnu un jauniešu līdz 17 gadiem klasē,
pieaugušo klasē (vecums sākot no 18 gadiem),
sieviešu klasē.

Šobrīd interesi un vēlmi piedalīties sacensībās apstiprinājuši vairāki Liepājas sportisti, kā arī Ventspils, Saldus un Rīgas klubu biedri.

Pieteikties sacensībām var, sazinoties ar “Power House Liepāja” svarcelšanas treneri Rihardu Neju pa tālruni 20 003 762 vai e-pastu: rihardsnejs@gmail.com. Dalība sacensībās – bezmaksas.

Vērot sacensības klātienē un atbalstīt sportus aicināts ir ikviens interesents. Sacensības notiks no pl. 12.00 līdz aptuveni 16.00. Starplaikos notiks konkursi skatītājiem, kuru laikā apmeklētāji varēs iegūt vērtīgas balvas. Ieeja sacensībās – bezmaksas.

Sacensības organizē sporta klubs “Power House Liepāja” ar Liepājas pilsētas atbalstu.

Sacensības notiks saskaņā ar valstī noteiktajiem epidemioloģiskās drošības noteikumiem.

Jāpiemin, ka 12. septembrī Dobelē norisinājās Latvijas čempionāts svarcelšanā pieaugušajiem atsevišķos vingrinājumos. Liepāju pārstāvēja “Power House Liepāja” sportisti Rihards Nejs un Andris Freimanis. Pārspējot vairākus personīgos rekordus, tika izcīnītas zelta, sudraba un bronzas medaļas.

Pievieno komentāru

Sports