Pēc biļetēm stāv rindā jau no pulksten sešiem rītā

Šodien, 17. septembrī, pulksten 10 Liepājas ledus halles kasē sāka tirgot biļetes uz kontinentālās hokeja līgas regulārā čempionāta spēli starp Rīgas “Dinamo” un Čerepovecas komandu “Severstaļ”. Kases atvēršanas brīdī pie halles bija gara rinda.

Portāls novēroja, ka ap pulksten 10 pie Liepājas ledus halles bija aptuveni 50 cilvēku gara rinda.

Liepājnieks Mareks, kurš viens no pirmajiem tika pie biļetēm, stāsta, ka nopircis 16 biļetes sēdvietās - sev un draugiem. Viņš vietu pie kases lodziņa aizņēmis jau sešos no rīta.

Jau rakstījām, ka par septiņiem latiem var iegādāties stāvvietas biļeti, sēdvieta maksā desmit latus, bet par 20 latiem ir pieejamas biļetes, ar kurām varēs atrasties VIP zonā. Kopumā pārdošanā būs aptuveni 2000 biļešu.

Vēl viena iespēja, kā tikt uz šo spēli – jāapmeklē Baltkrievijas atklātā hokeja čempionāta mačs Liepājas ledus hallē 25. vai 29. septembrī. Visas biļetes, kuras tiks iegādātas halles kasē uz šīm spēlēm, piedalīsies izlozē.  Izloze notiks radio “Skonto” tiešajā ēterā nākamajā dienā pēc spēles pulksten 13.20. 25. septembrī “Liepājas metalurgs” Baltkrievijas atklātajā hokeja čempionātā spēlēs ar Rīgas komandu “Dinamo/Juniors”, bet 29. septembrī ar Grodņas komandu “Neman”.

Spēle notiks 2. oktobrī pulksten 19.30 notiks Liepājas ledus hallē.

Pievieno komentāru

Sports