Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pāvilostas novada Sporta dienām atsaucas tikai četri vērgalnieki 8

Pāvilostas novada Sporta dienās pagājušās nedēļas nogalē divu dienu garumā pārsvarā sportojuši tikai pāvilostnieki. Labākie noskaidroti telpu futbolā un volejbolā, kā arī individuālos sporta veidos.

Pirmajā dienā volejbolā visās spēlēs uzvarēja komanda „Alejas”, otrā četru vienību konkurencē bija jauniešu komanda „KNTA”, aiz sevis atstājot „AC un Co” un „Asortus”, informē Pāvilostas sporta metodiķis Aldis Barsukovs.

Telpu futbolā piecu komandu konkurencē visās spēlēs uzvarēja „AC un Co”, otrā bija komanda „Ivo”, tālāk sekoja „Kas meklē, tas atrod”, „Kā būs, tā būs” un pamatskolēnu komanda „Cietie rieksti”. A. Barsukovs ar sarūgtinājumu pauž, ka nevienu komandu nav varējusi izveidot Vērgale. Kopumā Sporta dienās vispār iesaistījušies tikai četri dalībnieki no Vērgales pagasta. Pārējie visi bijuši pāvilostnieki.

Individuālos sporta veidos uzvarētājus noskaidroja gan pamatskolas, gan pieaugušo grupā. Zolītē trīs dalībnieku konkurencē uzvarēja vērgalniece Sarmīte Zaļkalne. Šautriņu mešanā sievietēm labākā bija Aivita Barsukova, vīriem uzvara tika pašam A. Barsukovam. Meiteņu konkurencē uzvarēja Evita Lazukina, zēniem – Arvis Barsukovs.

Novusā uzvarēja Solveiga Ansone (sievietes), Ilva Bunka (meitenes), Ģirts Lanka (vīri), Gvido Šķila (zēni). Dambretē uzvarēja Evija Brikmane (meitenes, Vērgale), Rudīte Bērziņa (sievietes, Vērgale), Elvis Vīgants (zēni), Zintis Vīgulis (vīri). Basketbola soda metienos un tālmetienos labākie bija Andra Lanka (meitenes), A. Barsukova, Mārtiņš Bunka (zēni), Ivo Jaunzems (vīri).

Galda tenisā triumfēja Kate Štokmane (meitenes), Kristers Cābelis (zēni), A. Barsukova un Uldis Kristapsons (vīri).

"Diena bija izdevusies par visiem simts procentiem un medaļas skaistākas vēl kā republikas līmeņa mačos," stāsta vērgalniece R. Bērziņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

zutis

Es arī pievienojos (stifam) kad novadu sporta spēles (Tu domāji tās Lejaskurzemes ) jārīko vasarā . Jo biedrībai "Lejaskurzemes sports" Aizputē pieder jauna liela sporta halle, moderna šautuve, stadions kurā pērno vasaru viņi atjaunoja skaistas tribīnes.Arī Aizputē tāpat kā Vērgalē ir daži Lejas kurzemes biznesu atbalstoši sporta darbinieki un deputāti.

pirms 7 gadiem, 2013.02.19 14:33

stif

Te pat vien esmu :D

Īsti nesapratu jautājumu.. Teikšu tā - tas jau ir tikai nosaukums. ''Liepājas Lauvas'' - ne tur spēlē tikai liepājnieki, ne lauvas :D Ceru, ka domu saprati ;)

Bet par novada sporta spēlēm - kādēļ tādas nevar rīkot vasarā, kad paveras plašāks sporta veidu klāsts + svaigs gaiss un daba? Galda teniss, dambrete - manuprāt, nav tie sporta veidi, kas visvairāk aizrautu.

pirms 7 gadiem, 2013.02.19 13:20

asaris

jau brīnījos kur palicis lieliskais stif... :D tieši zem kāda nosaukuma Pāvilostas novads spēlē tajos LIELAJOS mačos? :D

pirms 7 gadiem, 2013.02.19 12:30

divizuši

Vērgale tikai piedalās Lejaskurzemes novada rikotajos pasākumos, jo viņu sporta metodiķis tak algu saņem no biedrības Lejaskurzeme

Pārējo rīkotie pasākumi draud ar spitālību jeb nejauciet Stulpai biznesu!

pirms 7 gadiem, 2013.02.19 12:19

stif

Tā ir brīvdiena, un to nu katrs izvēlās pavadīt kā vien vēlas. Pamētāt šautriņas un uzspēlēt dambreti var arī mājās, nevis braucot uz Pāvilostu. No offence :)

pirms 7 gadiem, 2013.02.18 23:20

Darts veiders

Neies jau pavilstniekiem atnjemt pedejo godu gan basi ,gan voleja gan futene , lai vismaz priecajas , ka shautrinju mesana uzvareja ^^

pirms 7 gadiem, 2013.02.18 23:16

zutis

Kādas jums Pāvilostas novada sporta dienas? Vērgale tikai piedalās Lejaskurzemes novada rikotajos pasākumos, jo viņu sporta metodiķis tak algu saņem no biedrības Lejaskurzeme . Vot tā lūk- Pāvilostnieki !!!

pirms 7 gadiem, 2013.02.18 23:07

Sports