Pāvilostas novada basketbolisti zaudē "Baltijas ekspresim"

Pāvilostas novada basketbolisti trešdien, 22. oktobrī, Ventspils olimpiskajā centrā Rietumu līgas - Kurzemes radio līgas pirmajā izbraukuma spēlē tikās ar pēdējo trīs sezonu uzvarētāju "Baltijas ekspreša" komandu un piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 82:70.

Jau no pirmajām minūtēm Ventspils basketbolisti izvirzījās vadībā ar 8:0 un turpināja audzēt pārsvaru līdz pat ceturtdaļas beigām. Mājinieki apdraudēja grozu no visām pozīcijām un spēlēja praktiski bez kļūdām. Otrajā ceturtdaļā Pāvilostas novada basketbolisti ieskrējās un samazināja rezultāta starpību uz tablo. Trešajā ceturtdaļā risinājās līdzīga spēle uz ko arī norādija ceturtdaļas rezultāts 17:17, stāsta Vērgales sporta halles vadītājs Dzintars Semenkovs.

Arī ceturtajā ceturtdaļā notika sīva spēkošanās ,bet tuvāk par deviņu punktu starpību Ventspilnieki nepielaida un izcīnija otro uzvaru divās spēlēs. Par spēles vērtīgākajiem spēlētājiem atzina Artūru Freimani (Pāvilostas novads) un Kārli Lasmani ("Baltijas ekspesis").

Nākamo spēli Pāvilostas novada komanda aizvadīs 1. novembrī pulksten 14, kad Vērgales sporta namā tiks uzņemta SK"Kandava" komanda. Visi laipni aicināti atbalstīt komandas!

Pievieno komentāru

Sports