"Pāvilosta" Aizputes novada basketbola čempionātā uzvar "Kazdangu"

Ar uzvaru Aizputes novada basketbola čempionātu uzsāka "Pāvilostas" basketbolisti, kas 28. novembrī, Kazdangas sporta hallē ar 77:59 uzvarēja "Kazdangu".

Pēc pirmās ceturtdaļas ar 18:16 vadībā bija pāvilostnieki, bet pēc pirmā puslaika ar 31:24 vadībā bija "Kazdanga". Jau pēc trešās ceturtdaļas ar 50:41 atkal vadībā bija "Pāvilosta", kas visā spēlē uzvarēja ar 77:59, informē čempionāta galvenais tiesnesis Indulis Laškovs.

Nākamās spēles būs 2. decembrī Aizputes novada sporta centrā. Pulksten 18.30 spēlēs "Pāvilosta" un "Latvijas Valsts meži", bet pulksten 19.45 laukumā dosies "Kalvene" un entuziastu grupa "Pieci". Savukārt 3. decembrī pulksten 19 "Cīrava" savā laukumā uzņems "Apriķus".

4. decembrī pulksten 18.30 Aizputes novada sporta centrā "Kalvene" spēkosies ar "Pāvilostu", bet pulksten 19.45 spēlēs "Kazdanga" un "Hasenpoth Stabendrill".