Pauls Jonass pieņem jaunu izaicinājumu

Kalvenes motosportists Pauls Jonass savus fanus pārsteidza ar negaidītu startu Romā pasaules čempionātā motokrosā “MX2”klasē. Sportists nolēma tajā startēt sezonas atlikušajos posmos.

P. Jonasam pasaules čempionāta desmitajā posmā pirmajā braucienā problēmas sagādāja motocikls un viņš bija spiests izstāties. Otrajā braucienā kalvenieks ieguva 16. vietu, posma laikā viņš iekrāja piecus punktus, kas deva 19. pozīciju. P. Jonass līdz šim startējis divos pasaules čempionāta posmos un ar 14 punktiem ir 28. vietā, ziņo LETA.

P. Jonass, kurš šajā sezonā bija izvirzījis mērķi startēt “EMX250” klasē, izlaižot pāris posmus, saprata, ka tikt labāko vidū un kandidēt uz čempiona titulu būs grūti, tādēļ laiks pāriet uz sarežģītāko “MX2” klasi, informē Latvijas Motosporta federācija.
“Sapratu, ka par čempiona titulu “EMX250” klasē vairs nevaru cīnīties, tādēļ izlēmām, ka piedalīšos Pasaules čempionāta posmos. Šādi iekrāšu pieredzi nākamajam gadam. “MX2” klasē ir lielākas prasības – spēcīgāki motocikli un garāki braucieni, tādēļ tā ir ļoti laba iespēja sevi pilnveidot, kas ir galvenais mērķis,” stāsta P. Jonass.

Pagaidām P. Jonass plāno startēt visos posmos, kuri gaidāmi Eiropā, taču par posmiem otrpus okeānam vēl pāragri spriest. Latvijā kalvenieku varēs redzēt 28. un 29. jūnijā Latvijas čempionāta posmā Viļakā. 

Pievieno komentāru

Sports