Pauls Jonass gatavs cīņām Viļakā

Viens no gaidītākajiem viesiem 2. Latvijas un Baltijas čempionāta posmā Viļakā noteikti ir Eiropas un Pasaules čempions 125cm3 klasē – talantīgais Pauls Jonass, kurš šogad pieņēma izaicinājumu un pārgāja uz 250cm3 klasi. Esam ieraduši Paulu redzēt sacīkstēs, kas norisinās ārpus Latvijas robežām, tādēļ liels prieks mūsu izcilo sportistu sagaidīt pašmāju trasē.  Sazinoties ar sportistu noskaidrojām, ka arī viņš pats priecājas startēt savās mājās un ir gatavs saviem faniem rādīt labāko sniegumu.

Lai gan tehnika vēl tiek gatavota, jo pirms tam jāpaspēj aizvadīt treniņbraucienus, pats Pauls ir  gatavs doties trasē jau tagad. „Jā, pats esmu pilnībā gatavs - cik tas ir iespējams. Vēl neesmu simtprocentīgi atguvies pēc veselības problēmām, bet ar katru dienu kļūst arvien labāk, līdz Viļakas posmam vajadzētu būt labi. Šeit esmu gatavs darīt visu, kas manos spēkos,”  atzīst braucējs.

Sportistā jūtams prieks par iespēju atkal startēt kāda no Latvijas sacensību posmiem: „Ļoti patīkami pēc ilgāka laika atkal atgriezties Latvijā -  pie saviem faniem un draugiem. Lieliski atkal pabraukt kopā ar vairāk zināmiem pilotiem, jo bērnībā mēs esam braukuši kopā. Tas tiešām ir ļoti patīkami.” Taču Viļakas „Baltā Brieža” trasē Pauls pēdējo reizi braucis ļoti sen, laikā, kad vēl pārstāvējis 65cm3 klasi, būdams vēl mazs. Taču jau no tā laika atmiņā palicis ļoti spilgts iespaids - „Tolaik Viļakas trases kalni likās „nenormāli” lieli, tādēļ redzēsim, kā būs šogad, kad aizbraukšu un ieraudzīšu trasi. Būs interesanti,” pasmejoties stāsta Pauls. Braucēja mērķis šajā posmā kā jau pieredzējušam sportistam – vieta uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena un centieni tieši šeit uzrādīt savu labāko sniegumu.

Līdzjutējiem, kuri vēl šaubās, doties uz Viļaku vai ne, Pauls pasmaidot saka: „Noteikti jābrauc, nav variantu. Ir jābūt trasē, jo noteikti būs ļoti interesantas cīņas, šeit būs ko redzēt!"

Sakām paldies Paulam Jonasam par interviju un vēlam veiksmi Viļakas posmā. Šonedēļ motokrosa līdzjutēji tiekas Viļakā!

Pievieno komentāru

Sports