Pauls Jonass debijā pasaules čempionātā "MX2" klasē respektu negaida 1

Kalvenes motokrosists Pauls Jonass svētdien Itālijā aizvadīs jaunās sezonas pirmās nopietnās sacensības, debitējot pasaules čempionāta “MX2” klasē ceturtajā posmā. Sportista galvenās sacensības šosezon būs Eiropas čempionāts.

Pagājušā gada pasaules un Eiropas junioru čempions P. Jonass jau 4. aprīlī devās uz Itāliju, lai šonedēļ vēl pieslīpētu savu meistarību debijai pasaules čempionāta “MX2” klasē.

“Šobrīd ļoti cītīgi trenējos fiziskajā sagatavotībā un aizvadu ļoti daudzus treniņus ar motociklu. Strādāju vairāk pie braukšanas izturības. “MX2” klasē brauciens būs trīsdesmit minūtes plus divi apļi, lai visu braucienu varētu izturēt savā tempā,” stāsta P. Jonass. Viņš norāda, ka īpaši par debiju pasaules čempionātā “MX2” klasē nedomā, jo sezonas galvenās sacensības būs Eiropas čempionāts “MX2” klasē. Tā pirmais posms būs 21. aprīlī Bulgārijā.
 
“Itālijas posms būs sagatavošanās pirms Eiropas čempionāta. Protams, šīs sacensības arī ir svarīgas. Pirmās nopietnās šajā sezonā. Tur būs visi Top braucēji, būs interesanti,” ir pārliecināts P. Jonass. Viņš cer sevi parādīt no labākās puses, lai pats ar savu sniegumu būtu apmierināts.

Kalvenieks šonedēļ Itālijā plāno trenēties cietajās trasēs, jo tāds segums būs svētdienas sacensībās. Pirms izbraukšanas uz Itāliju viņš aizvadījis treniņus arī Misiņkalna mototrasē Aizputē, kur ir līdzīgs trases segums.

Vairāk par Paula Jonasa sezonas mērķiem lasiet "Kursas Laika" 7. aprīļa numurā!
 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports