Pastrādā arī svētku reizē

Panākumus starptautiskos, valsts un vietējas nozīmes konkursos ar šokolādes burinieka veidošanu atzīmējuši Pāvilostas mākslas skolas audzēkņi un pedagogi, pavēsta skolas direktors Zigmunds Vilnis.

“Pirms sākas pārējo skolu Ziemassvētku pasākumi, nolēmām atskatīties uz apgūto un paveikto. Tad arī ķērāmies pie vasarā Sanktpēterburgas mākslinieku dāvinātā šokolādes gabala,” stāsta Z. Vilnis. Tas bijis 50x50x7 centimetrus liels un licies grūti sadalāms, tāpēc līdz šim palicis neapēsts. “Pēc izkausēšanas tas kļuvis krietni drupanāks, turklāt padodas veidošanai,” saldo dāvanu raksturo Z. Vilnis.
Bet pirms ķerties pie saldiem darbiem, sveikti šā gada veiksminieki.
Atzinības rakstus par panākumiem starptautiskos konkursos. Itija Ozoliņa un Līga Kalniņa – par darbiem 9.Starptautiskajā vizuālās mākslas konkursā “Es dzīvoju pie jūras”, kas notika Jūrmalā.
Pie panākumiem atzīmējams arī Atzinības raksts Rūdolfam Priedoliņam, par darbu Starptautiskajā vizuālās mākslas izstādē Lidicē (Čehija). “Trešajā decembrī autors, kopā ar vecākiem bija uzaicināts uz svinīgo pasākumu Rīgā, kur Čehijas vēstnieks Latvijā pasniedza balvas. Esot ticis atzīmēts, ka Rūdolfs ir vienīgais no Kurzemes, kurš ticis pie šī pagodinājuma,” palepojas pedagogs. .
Par teicamiem rezultātiem balvas saņēmuši Aivita Dima, Liene Dudina, Mihaēls Doroņins, Daniels Delijevs un Laura Liņķe, bet Agnese Pinkule no Pāvilostas novada domes priekšsēdētāja Ulda. Kristapsona saņēmusi seciālbalvu, jo viņas zīmējums izraudzīts domes gadumijas apsveikuma kartītei.

Pievieno komentāru

Sports