Pasaules MX2 vicečempions Pauls Jonass startēs Latvijas čempionāta posmā Aizputē

Prieka vēsts visiem motokrosa cienītājiem – Latvijas motokrosa čempionāta solo klašu pirmajā posmā, kas jau šajā nedēļas nogalē, 24.aprīlī norisināsies Aizputē, startēs arī pērnā gada MX2 klases pasaules vicečempions - Pauls Jonass. Šī būs viena no retajām reizēm, kad Paulu redzēsim Latvijā, cīnoties plecu pie pleca ar pašmāju braucējiem, informē Latvijas Motosporta federācijas (LaMSF) preses sekretāre Kristīne Ābelniece.

Par prieku līdzjutējiem, svētdienas sacensībās Aizputes Misiņkalna trasē startēs talantīgais latviešu sportists Pauls Jonass. Šobrīd Jonass jau atgriezies Latvijā, kur turpina treniņus, lai sagatavotos sacensībām. Tā kā prioritāte sportistam noteikti ir pasaules čempionāts, kur MX2 klasē tiek ieņemta godpilnā trešā vieta, ļoti iespējams, ka šī būs vienīgā reize, kad braucēju redzēsim Latvijas motokrosa čempionātā. Jāuzsver, ka pašmāju talants nāk tieši no Kalvenes, tādēļ aicinām vietējos iedzīvotājus klātienē satikt jaunieti, kurš godam nes Latvijas vārdu pasaulē. Arī pats sportists savos sociālajos tīklos atklājis, ka ar nepacietību gaida iespēju startēt mājās savu fanu priekšā.

Jau nedēļu vēlāk sportists startēs Pasaules čempionāta Latvijas posmā, kas 30.aprīlī un 1.maijā norisināsies Ķeguma „Zelta Zirga” trasē.

Līdz šim Pauls aizvadījis piecus pasaules čempionāta posmus, kuros regulāri atrodas labāko vidū. Lai gan aizvadītajā nedēļā Meksikā tika piedzīvotas vairākas neveiksmes, sportists tomēr pamanījās izcīnīt ceturto vietu posma kopvērtējumā un šobrīd viņš atrodas kopvērtējuma 3.vietā

Pievieno komentāru

Sports