Pārpildītajā ledus arēnā gavilē liepājnieki

"Liepājas metalurga" hokejisti šovakar, 16. martā, savā laukumā Latvijas atklātā hokeja čempionāta izšķirošajā pusfināla spēlē ar 6:3 uzvarēja Daugavpils komandu "Latgale" un iekļuva finālā. Mačā emocijas sita augstu vilni gan tribīnēs, gan laukumā. Otrajā periodā "Latgales" hokejisti pat pameta laukumu un devās uz ģērbtuvēm.

Pusfināla sērijas piektajā spēlē pirmie pie vārtu guvuma tika "Latgales" hokejisti, kuri 15. minūtē izmantoja lielo skaitlisko vairākumu - 1:0. Pirmā perioda izskaņā uz vairāk nekā minūti piecatā pret trim viesiem spēlēja arī liepājnieki. Kad "Latgales" hokejistiem viens no noraidītajiem spēlētājiem jau bija atgriezies laukumā, Vents Feldmanis panāca neizšķirtu - 1:1.

Otrā perioda trešajā minūtē Juris Ozols izrāvās pret viesu vārtiem un bija precīzs - 2:1. 11. minūtē savā laukuma pusē "ziepes savārīja" Edijs Brahmanis, kā rezultātā viesi panāca neizšķirtu - 2:2. Pēc nepilnām divām minūtēm "Latgale" jau bija vadībā ar 3:2. Ilgi viesiem nesanāca priecāties, jo V. Feldmanis rezultātu izlīdzināja, bet E. Brahmanis jau izvirzīja vadībā mājiniekus.

15 sekundes pirms otrā perioda beigām "Metalurgs" guva "zibenīgus" vārtus, uz kuriem pat nenoreaģēja tiesnesis aiz viesu vārtiem. Skatoties video ierakstā, Vladimira Mamonova guvums tika ieskaitīts. "Latgales" hokejisti ar to nebija mierā un devās uz ģērbtuvēm. Pēc vairākām minūtēm viņi atgriezās laukumā un pabeidza periodu.

Trešais periods aizritēja saspringtā cīņā, pat ar dūru vicināšanu. E. Brahmanis perioda izskaņā pielika punktu liepājnieku uzvarai mačā - 6:3.

Pusfināla sērijā līdz trim uzvarām "Liepājas metalurgs" triumfēja ar 3:2 un finālā spēlēs pret komandu "ASK/Ogre", kas otrajā pusfināla sērijā ar 3:1 pārspēja vienību "Rīga 2000".

Liepājas ledus halle piektajā pusfināla mačā bija pārpildīta. Statistika vēsta, ka maču vēroja 1200 līdzjutēji.  

Pievieno komentāru

Sports