Par "Ventspils" kapteini ievēlēts Mareks Jurevičus

Par Latvijas čempionvienības basketbolā "Ventspils" vienības kapteini trešdien ievēlēts Mareks Jurevičus, aģentūru LETA informēja klubs.

Trešdien komandas sapulcē, galvenais treneris Agris Galvanovskis, lūdza komandas spēlētājiem aizklātajā balsošanā izvēlēties kapteini un visvairāk balsu saņēma Jurevičus. Savukārt kapteiņa asistents būs Jānis Strēlnieks.

"Tikai sporta skolas laikos biju kapteinis, bet profesionālā komandā tādā godā esmu pirmo reizi. Laikam tagad varēšu oficiāli runāt ar tiesnešiem," pēc ievēlēšanas komandas kapteiņa postenī teica Jurēvičus. "Es jūtos ļoti pagodināts par man izrādīto godu un uzticību, ko ir izteikuši mani komandas biedri. Domāju, ka ar Jāni Strēlnieku mēs sastrādāsimies, un mums nebūs nekādu problēmu kopīgi vadīt komandu gan spēles laukumā, gan arī citos pasākumos."

Jau ziņots, ka "Ventspils" vienības pirmās oficiālās sacensības notiks Kauņā 26. un 27.septembrī, pārstāvot Latviju trīs valstu turnīrā Baltijas Basketbola līgas (BBL) kausā. Vēl šajā turnīrā piedalīsies Lietuvas komandas "Lietuvos rytas" un Kauņas "Žalgiris", kā arī Igaunijas klubs Tallinas "Kalev/Cramo".
Savukārt šīs sezonas viena no centrālajām spēlēm jau 29.septembrī notiks "Arēnā Rīga", kad ULEB Eirolīgas kvalifikācijas pirmajā spēlē "Ventspils" tiksies ar Itālijas klubu Trevīzo "Benetton".

Abu komandu atbildes spēle notiks 2.oktobrī Trevīzo. Šī dueļa uzvarētāji izšķirošajā kārtā par iekļūšanu ULEB Eirolīgas pamatturnīrā tiksies ar Francijas čempionāta finālistu "Entente Orleanaise Loiret" un Beļģijas čempionvienības "Spirou Basket" pāra uzvarētāju.

Pievieno komentāru

Sports