Par "Sportland" mēneša labāko spēlētāju atzīts Ikaunieks, treneris – Beškarevs

Žurnālistu balsojumā par šīs SMScredit.lv Virslīgas sezonas maija labāko spēlētāju pārliecinoši atzīts FK Liepāja uzbrucējs Jānis Ikaunieks, savukārt Latvijas Futbola federācijas (LFF) Treneru padomes vērtējumā labākā trenera balvu saņem Vladimirs Beškarevs (FK Jelgava).

Šogad balsojumā par mēneša labāko spēlētāju iesaistās arī sporta žurnālisti no visiem Latvijas reģionu centriem, kur mājo kāda no SMScredit.lv Virslīgas komandām, vēstīts virslīgas mājaslapā.

Arī otrajā sezonas balsojumā uzvarētājs tiek noteikts ar pārliecinošu balsu pārākumu - iegūstot 42 no maksimāli iespējamajiem 51, par SMScredit.lv Virslīgas maija labāko spēlētāju atzīts Jānis Ikaunieks. Kopā ar liepājnieku mēneša labākā spēlētāja titulam tika izvirzīti vēl 5 spēlētāji: Kaspars Dubra (FK Ventspils), Visvaldis Ignatāns (FK Ventspils), Artis Lazdiņš (FK Jelgava), Vladislavs Gutkovskis (Skonto FC ) un Jevgenijs Kosmačovs (Daugavpils FC Daugava).

Jānis Ikaunieks piedalījās visās savas pārstāvētās komandas spēlēs maijā, izceļoties ar 4 vārtu guvumiem. Maija mēnesi ''Liepāja'' iesāka ar divām spēlēm pret abām SMScredit.lv Virslīgas Jūrmalas komandām, vispirms savā laukumā ar 2:0 pārspējot ''Spartaku'' (Ikauniekam vieni vārti), savukārt 5 dienas vēlāk viesos ar 3:2 uzveicot arī FC Jūrmala futbolistus - šajā mačā Jānis atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem. Vēl maijā Ikaunieks palīdzēja ''Liepājai'' ar 2:1 pārspēt jelgavniekus, kā arī ar aktīvu spēli sekmēja BFC Daugavpils sagrāvi viesos ar 4:0. Jāpiebilst, ka Jānis Ikaunieks izceļas ne tikai ar regulāriem vārtu guvumiem, bet arī spēj izkārtot vārtu gūšanas iespējas saviem komandas biedriem, kas pamatoti atspoguļojas mēneša labākā spēlētāja balsojumā.

Ne mazāk pelnīti par mēneša labāko treneri LFF Treneru padomes vērtējumā atzīts nu jau bijušais FK Jelgava treneris Vladimirs Beškarevs. Neskatoties uz jau pieminēto zaudējumu liepājniekiem, ''Jelgava'' maijā guva 2 uzvaras (4:1 pret Rīgas ''Daugavu'' un 3:2 pret BFC ''Daugavpils'') un izcīnīja 2 neizšķirtus (ar rezultātu 1:1 spēles noslēdzās pret Daugavpils ''Daugavu'' un FS METTA/Latvijas Universitāte). Lielākais novērtējums par paveikto maijā noteikti saistās ar Latvijas Kausa izcīnīšanu, kas Zemgales komandai garantē vietu Eirokausos. Diemžēl neilgi pēc tā treneris paziņoja par atkāpšanos no amata, kas saistās ar veselības problēmām, taču tas neliedz vēl reizi godināt un atzīt par labāko treneri pašmāju augstākā līmeņa futbola čempionātā.

Atgādinām, ka mēneša labākā futbolista titula kandidātus izvirza LFF Treneru padome un Latvijas Futbola Virslīga, kam seko Latvijas sporta žurnālistu balsojums, savukārt labākā trenera noteikšana ir LFF Treneru padomes kompetencē.

Labākajam mēneša futbolistam un trenerim tiks piešķirta piemiņas balva un dāvana no sporta preču veikala ''Sportland''.

Pievieno komentāru

Sports