Par rezultatīvo "Liepājas" futbolistu Ikaunieku nopietni interesējas Horvātijas čempionvienība

Par rezultatīvo Latvijas futbola kluba "Liepāja" uzbrūkošo pussargu Jāni Ikaunieku nopietni interesējas Horvātijas spēcīgākā komanda Zagrebas "Dinamo", atklājis liepājnieku prezidents Māris Verpakovskis.

Pašlaik 19 gadus vecais Ikaunieks šīs sezonas Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionātā guvis 14 vārtus, kas viņu sacensību rezultatīvāko spēlētāju sarakstā ierindo otrajā vietā.

"Dinamo" komanda par uzbrucēju interesi izrādot jau ilgāku laiku, bet pagājušajā nedēļā Ikaunieks devās uz atrādīšanos labi zināmajā klubā, piedaloties vienā pārbaudes spēlē.

"Pagaidām esam pārrunu procesā. Viņi vairāk grib Ikaunieku īrēt, bet mēs - pārdot. Vēl ir pāragri kaut ko teikt. Kopumā Jānis atstāja ļoti labu iespaidu, trenerim patika," Verpakovska teikto citē portāls "Liepajniekiem.lv". "Tagad skatīsimies, vai spēsim kaut ko sarunāt, bet uz nākamo spēli viņš gatavosies mūsu sastāvā. Noteikti pagaidām vēl spēlēs te. Tik ātri mēs to neatrisināsim."

"Dinamo" komanda Horvātijas čempionātā uzvarējusi iepriekšējās deviņās sezonās pēc kārtas, bet jauno sezonu sākusi ar trim panākumiem pēc kārtas. Vienība pašlaik sacenšas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas turnīra trešajā kārtā.

Ikaunieks pašlaik atrodas Latvijas izlases galvenā trenera Mariana Pahara redzeslokā, taču iepriekš treneris paudis, ka nevēlas sasteigt ar futbolista saukšanu uz izlasi, jo viņam vēl jākrāj pieredze U-21 valstsvienībā.

Pievieno komentāru

Sports